Maaliline Visby 2017
Hind al. 199 EUR: Suvised laevareisid Ojamaa pealinna Visbysse. Roosidesse uppuv maaliline sadamalinnake. Lastega Pipi Suvemaale ja veeparki, huvitavad saare ringreisid.
Maaliline Visby 2017
Visby erireisid  Tallinki Silja Europal  Tallinnast Visbysse väljuvad D-terminaalist kl.21.00 ja tagasi Tallinnas ülejärgmisel päeval kl. 11.45

Väljumise kuupäev:
06.08.2017 Tallinnast kl. 22.00, Visbys järgmisel hommikul kl. 10.30. kohaliku aja järgi.
07.08.2017 Visbyst väljub laev  kl. 20.30, Tallinnas järgmisel päeval  kl. 11.45.

Hind al. 160 EUR/reisija kohta. 

Kruiisihinnad sõltuvad kajutite klassist ja reisijate arvust kajutis. Toidupakett( 1õhtusöök ja 2 hommikusööki) kuulub kajuti hinna sisse. 

......

Rootsi suurima saare Gotlandi,  eestikeeli Ojamaa pealinn Visby on juba muinasajast tuntud kui looduslik sadam, kus ka puhas joogivesi saadaval.
Tänapäeva Visby on roosidesse uppuv maaliline linnake. Kitsaid üles-alla looklevad tänavaid ääristavad punaste katustega majakesed, õdusad kohvikud ja pisipoed. Visby  on sälinud 3 km. pikkune haruldane keskaegne linna ringmüür ja linnake   kuulub Unesco maailmapärandi nimistusse. 

Ekskursioonid lisatasu eest:

Visby linnaekskursioon- kestus ca. 3 tundi- 28 EUR/reisija
Eestikeelne kombineeritud ekskursioon bussiga ja jalgsi. Almedaleni Park, botaanikaaed ja ilus keskaegne Püha Maria katedraal. Högklinti pangalt saab nautida suurepärast linnavaadet. 

Kneippbyn, Pipi Pikksuka suvemaa ja veepark. Hind 36 EUR/reisija
Transfeerid sadamast kl. 12, Kneippbyst tagasi sadamasse tulevad bussid alates kl.15.30.

 

Pipi Pikksuka teemamaal on umbes 50 erinevat tegeluskohta - Villekulla suvila, lõbustuspark ja veepargi poolel soojendusega basseinid ning veeliumäed. Ekskursiooni hinnas sisaldub transfeer sadam - Kneippbyn - sadam ja käepael. 

 

Ringreis Põhja-Ojamaale. Hind 37 EUR
Ringreis kestab ligikaudu 4 tundi. 

Külastame Lickershamni võluvat kalurilinna.Ojamaa tuntuima raukari Jungfrun ehk Neitsi. Krusmynta Gården – aromaatne ürdiaed, kus saab suveniiriks osta kohalikke ürte ja teed. Aias on ka restoran. Pärast peatust Almedaleni pargis Visbys naaseb buss sadamasse. Kui on soovi iseseisvalt linna uudistada, võib Almedaleni pargist ka jala sadamasse tulla. 

 
Maaliline Visby 2017