Lennuplaan

PUHKEREISID SHARMI ON PEATATUD KUNI .......


Egiptuse 2015/2016 hooajal toimuvad otselennud Tallinnast Sharmi  Nesma Airlines lennukitega AIBUS 320.Lennukis on 180 kohta. 

Nesma Airlines - Nesma Airlines on Egiptuses registreeritud lennufirma kelle kodulennujaamaks on Kairo. Nesma Airlines teostab regulaar- ja charterlende. Regulaarlennud toimuvad Egiptuse ja Saudi Araabia vahel, charterlennud aga aastaringselt Egiptuse ja Euroopa vahel. Nesma Airlines on usaldusväärne koostööpartner juba mitmendat hooaega suurematele Euroopa reisikorraldajatele, sh. GoAdventure'le. Lennufirma on asutatud 2010 aastal.

Lennud Sharm el Sheikhi toimuvad pühapäeviti ajavahemikul 25.10.2015  - 10.04.2016; ajavahemikul 21.01 - 03.03.2016 neljapäeviti / pühapäeviti.

Lennud Hurghadasse toimuvad  teisipäeviti ja laupäeviti ajavahemikul  24.10.2015  - 19.04.2016.


MENÜÜ - Nesma Airlines pakub maitsvat toitlustamist oma lendudel. Menüüs on suupisteid, jooke, salateid ja ka soe toit. Toitlustus lennu ajal kuulub reisipaketi hinna sisse.

PAGAS - Pagasimäär 20kg äraantavat pagasit + 5kg käsipagasit. Ärge unustage, et ohtlikke esemeid ning vedelikke käsipagasisse ei ole lubatud. Juhul kui kohver kaalub lubatust rohkem, ärge muretsege, lubatakse ka erimõõtmelist pagasit. Lisapagas on lisatasu eest, täpsema infoks palume Teil võtta ühendust oma reisikonsultandiga. Täpsem info keelatud esemete kohta saate lugeda Tallinna Lennujaama kodulehelt:

TÄHELEPANU! Lennufirma ei vastuta lennu jooksul viga saanud (lisa)pagasi eest! Seoses sellega soovitamel vormistada pagasikindlustus.
Tasuta lubatakse reisile kaasa pagasit kuni 20kg.

EGIPTUSE VIISA!

Alates 20.10.2015 on võimalik osta eelmüügist Egiptuse viisa.

Viisa hind eelmüügist ostes on 30 EUR . Viisasid eelmüügis piiratud koguses.
Halli passi omanikele vormistatakse viisa ainult Egiptuse piiril.

Eelmüügist ostetud viisa saab kätte Tallinna lennujaama GoAdventure esindusest vahetult enne väljalendu. Kliendid, kes on eelnevalt ostnud sihtriiki reisimiseks viisa, on kohustatud enne lennule registreerimist tulema GoAdventure esindusse (Tallinna lennujaamas), kus kleebitakse ostetud viisa kliendi passi. 

Juhul kui reisija on temast oleneval põhjusel (tahtlikult või hooletusest) jätnud viisa võtmata, tuleb tal sihtkoha piiriületamispunktis maksta viisa eest uuesti. Reisikorraldaja ei menetle pretensioone, mis on seotud reisija süül saamata jäänud viisaga. Reisija süül Tallinna lennujaamas saamata jäänud viisa eest tasutud raha ei kuulu tagastamisele!

Välisministeeriumi andmetel maksab Egiptuse viisa piiril 25 USD ja tasumine kohapeal sularahas.


TULETAME MEELDE! 
Egiptusesse  reisimisel peab olema reisidokumendiks kõigil kodanikel PASS (ainult ID kaardiga väljaspool EL’i reisida ei ole lubatud). Pass peab olema kehtiv vähemalt 6 kuud peale reisi lõppu. Kõik reisijad, kes ei oma Eesti Vabariigi passi ja reisivad välismaale peavad võtma kaasa oma ID kaardi. ID kaart on vajalik kaasa võtta ka juhul, kui passis on olemas elamisluba! 
Kontrollige, et: 
- passis oleks viisa jaoks vabu lehekülgi;
- passi kehtivusaeg vastab ülal mainitule;
- kõik vajalikud reisidokumentide andmed oleksid reisikonsultandile edastatud!


2015/2016 Egiptuse lennuplaanid vaata siit

Vastutav reisikorraldaja Goadventure OÜ
Lennuplaan
Lennuplaan
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,