Lemon Beach 3

Oma kategooria kohta korralik hotell, mis asub Konaklis, 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 12 km Alanya keskusest. Teid ootab traditsiooniline Türgi külalislahkus ja kvaliteetne teenindus.

Koduleht:  www.lemonhotels.com Üldiseloomustus ja asukohtLemon Beach asub mere rannas Konakli külas. Oma taseme kohta meeldiv, kliendid on kiitnud nii hotelli atmosfääri kui ka teenindust.Rand ja basseinid:Hotell asub mere ääres, rand on üle tee. Rannas on lamamistoolid, madratsid ja päikesevarjud tasuta, rannarätikuid ei ole.Välibassein ▪ oma pisike veepark veeliumägedegaRestoranid ja toitlustamine: Toiduplaan: Kõik hinnas (AI). Karastusjoogid ja kohalikud alkohoolsed joogid on tasuta kell 10:00 - 23:00. Terve päeva jooksul pakutakse vahepalana pannkooke. Pearestoran (rahvusvaheline ja türgi köök) ▪ 3 baari Majutus:58 standardtuba vaatega merele, 27 peretuba, 2 tuba erivajadustega inimestele ja 2  lukstuba.Tubades on:Kliimaseade ▪ vannituba ja WC ▪ föön ▪ telefon ▪ teler ▪ rõduÖöpäevaringne toateenindus (lisatasu eest)Teenused:Autoparkla ▪ pakiruum ▪ seif ▪ pesumaja ▪ arst (tasuline) ▪ valuutavahetusLastele:Lastebassein ▪ mänguväljak ▪ veeliumäed ▪ lastedisko ▪ lapsehoidja (lisatasu eest)Meelelahutus ja sport:Tasuta:Meelelahutusprogrammid ▪ rannavõrkpall ▪ aeroobika ▪ lauatennis ▪ male ▪ kabe ▪ noolemängTasuline:Türgi saun ▪ saun ▪ massaa¾ ▪ piljard ▪ sukeldumine ▪ veesport Oma kategooria kohta korralik hotell, mis asub Konaklis, 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 12 km Alanya keskusest. Teid ootab traditsiooniline Türgi külalislahkus ja kvaliteetne teenindus. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Lemon Beach 3
Oma kategooria kohta korralik hotell, mis asub Konaklis, 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 12 km Alanya keskusest. Teid ootab traditsiooniline Türgi külalislahkus ja kvaliteetne teenindus.
Lemon Beach 3
Lemon Beach 3

Koduleht:  www.lemonhotels.com 


Üldiseloomustus ja asukoht
Lemon Beach asub mere rannas Konakli külas. Oma taseme kohta meeldiv, kliendid on kiitnud nii hotelli atmosfääri kui ka teenindust.


Rand ja basseinid:
Hotell asub mere ääres, rand on üle tee. Rannas on lamamistoolid, madratsid ja päikesevarjud tasuta, rannarätikuid ei ole.

Välibassein ▪ oma pisike veepark veeliumägedega


Restoranid ja toitlustamine: 

Toiduplaan: Kõik hinnas (AI). Karastusjoogid ja kohalikud alkohoolsed joogid on tasuta kell 10:00 - 23:00. Terve päeva jooksul pakutakse vahepalana pannkooke. 

Pearestoran (rahvusvaheline ja türgi köök) ▪ 3 baari 


Majutus:
58 standardtuba vaatega merele, 27 peretuba, 2 tuba erivajadustega inimestele ja 2  lukstuba.


Tubades on:
Kliimaseade ▪ vannituba ja WC ▪ föön ▪ telefon ▪ teler ▪ rõdu
Ööpäevaringne toateenindus (lisatasu eest)


Teenused:
Autoparkla ▪ pakiruum ▪ seif ▪ pesumaja ▪ arst (tasuline) ▪ valuutavahetus


Lastele:

Lastebassein ▪ mänguväljak ▪ veeliumäed ▪ lastedisko ▪ lapsehoidja (lisatasu eest)


Meelelahutus ja sport:


Tasuta:
Meelelahutusprogrammid ▪ rannavõrkpall ▪ aeroobika ▪ lauatennis ▪ male ▪ kabe ▪ noolemäng

Tasuline:
Türgi saun ▪ saun ▪ massaa¾ ▪ piljard ▪ sukeldumine ▪ veesport

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Lemon Beach 3 Oma kategooria kohta korralik hotell, mis asub Konaklis, 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 12 km Alanya keskusest. Teid ootab traditsiooniline Türgi külalislahkus ja kvaliteetne teenindus.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,