Larissa Park Hotel 3*+

Hotell asub 35 km kaugusel Antalya lennujaamast, 15 km kaugusel Kemeri kesklinnast, Beldibi asulas ja 650 m kaugusel rannast.

Rand ja basseinid: Oma liiva-kiviklibune rand asub 650 m kauuugusel hotellist. Rannas ja basseini juures: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid tasuta.välibassein ▪ liumägi ▪ lastebassein Restoranid ja toitlustamine:pearestoran ▪ baar Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid  Majutus: Hotellis on kokku 90 tuba. Tubades on: rõdu ▪ dušš ▪ föön ▪ kliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (tasuline) ▪ seif (tasuline, reseption) Teenused:   arst ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ kauplus ▪ internetikohvik (tasuline) ▪ valuutavahetus ▪ parkla Lastele:   lastebassein ▪ mänguväljak ▪ miniklubi  Meelelahutus ja sport:   Tasuta teenused:  saun ▪ türgi saun (kehakoorimine ja pesemine tasuline) ▪ rannavõrkpall ▪ aeroobika ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ jõusaal ▪ meelelahutusprogrammid.Tasulised teenused: massaa¾ ▪ piljard ▪ sukeldumiskursused  ▪ veespordialad rannas Hotell asub 35 km kaugusel Antalya lennujaamast, 15 km kaugusel Kemeri kesklinnast, Beldibi asulas ja 650 m kaugusel rannast. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Larissa Park Hotel 3*+
Hotell asub 35 km kaugusel Antalya lennujaamast, 15 km kaugusel Kemeri kesklinnast, Beldibi asulas ja 650 m kaugusel rannast.
Larissa Park Hotel 3*+
Rand ja basseinid: 
Oma liiva-kiviklibune rand asub 650 m kauuugusel hotellist. Rannas ja basseini juures: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid tasuta.
välibassein ▪ liumägi ▪ lastebassein

Restoranid ja toitlustamine:
pearestoran ▪ baar 
Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) 
Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid 

Majutus: 
Hotellis on kokku 90 tuba.

Tubades on: 
rõdu ▪ dušš ▪ föön ▪ kliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (tasuline) ▪ seif (tasuline, reseption)

Teenused:   
arst ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ kauplus ▪ internetikohvik (tasuline) ▪ valuutavahetus ▪ parkla

Lastele:   
lastebassein ▪ mänguväljak ▪ miniklubi 

Meelelahutus ja sport:   
Tasuta teenused:  
saun ▪ türgi saun (kehakoorimine ja pesemine tasuline) ▪ rannavõrkpall ▪ aeroobika ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ jõusaal ▪ meelelahutusprogrammid.
Tasulised teenused: 
massaa¾ ▪ piljard ▪ sukeldumiskursused  ▪ veespordialad rannas
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Larissa Park Hotel 3*+ Hotell asub 35 km kaugusel Antalya lennujaamast, 15 km kaugusel Kemeri kesklinnast, Beldibi asulas ja 650 m kaugusel rannast.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,