Larissa Blue Hotel 3*+

Hotell asub 75 km kaugusel Antalya lennujaamast, 8 km kaugusel Kemeri kesklinnast, Kirişe külas ja 150 m kaugusel rannast.

Rand ja basseinid:Oma liiva-kiviklibune rand asub 150 m kaugusel hotellist. Rannas ja basseini juures: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid tasuta.· välibassein · liumägi · lastebassein Restoranid ja toitlustamine: Kõik hinnas (AI)· pearestoran · baar Majutus: Hotell koosneb kahest neljakorruselisest hoonest.Hotellis on kokku 120 tuba.· standardtuba – mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps, 22 m2 Tubades on:· rõdu · dušš · föön · kliimaseade · televiisor · telefon · seif (vastuvõtulauas) Teenused:· arst · pesula ja keemiline puhastus · kauplus · valuutavahetus · parkla Lastele: · lastebassein · mänguväljak · miniklubi Meelelahutus ja sport: · saun · türgi saun · massaa¾ · rannavõrkpall · ping-pong · aeroobika · lauatennis · noolemäng · tenniseväljak · piljard · sukeldumiskursused · veespordialad rannas · meelelahutusprogrammid Hotell asub 75 km kaugusel Antalya lennujaamast, 8 km kaugusel Kemeri kesklinnast, Kirişe külas ja 150 m kaugusel rannast. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Larissa Blue Hotel 3*+
Hotell asub 75 km kaugusel Antalya lennujaamast, 8 km kaugusel Kemeri kesklinnast, Kirişe külas ja 150 m kaugusel rannast.
Larissa Blue Hotel 3*+
Rand ja basseinid:
Oma liiva-kiviklibune rand asub 150 m kaugusel hotellist. Rannas ja basseini juures: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid tasuta.
· välibassein · liumägi · lastebassein

Restoranid ja toitlustamine: 
Kõik hinnas (AI)
· pearestoran · baar

Majutus: 
Hotell koosneb kahest neljakorruselisest hoonest.
Hotellis on kokku 120 tuba.
· standardtuba – mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps, 22 m2

Tubades on:
· rõdu · dušš · föön · kliimaseade · televiisor · telefon · seif (vastuvõtulauas)

Teenused:
· arst · pesula ja keemiline puhastus · kauplus · valuutavahetus · parkla

Lastele: 
· lastebassein · mänguväljak · miniklubi

Meelelahutus ja sport: 
· saun · türgi saun · massaa¾ · rannavõrkpall · ping-pong · aeroobika · lauatennis · noolemäng · tenniseväljak · piljard · sukeldumiskursused · veespordialad rannas · meelelahutusprogrammid
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Larissa Blue Hotel 3*+ Hotell asub 75 km kaugusel Antalya lennujaamast, 8 km kaugusel Kemeri kesklinnast, Kirişe külas ja 150 m kaugusel rannast.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,