Lambana 2

Suurepärase asukohaga heatasemeline hotell Calangute-Baga teel. Lambana Resort sobib neile reisijatele, kes soovivad oma puhkuse veeta Põhja- Goa pulbitseva elu keskel. Hotelli lähedal on palju poode, restorane, kohvikuid, internetipunkt ja mitu tiibetlaste turgu.

Üldiseloomustus:Suurepärase asukohaga heatasemeline hotell Calangute-Baga teel. Lambana Resort sobib neile reisijatele, kes soovivad oma puhkuse veeta Põhja- Goa pulbitseva elu keskel. Hotelli lähedal on palju poode, restorane, kohvikuid, internetipunkt ja mitu tiibetlaste turgu. Hotellil on  oma bassein. Randa jõudmiseks kulub kõigest 7-8 minutit. Üks maitsekamalt sisutatud 2* hotelle pakutava hotellivalikus! Rand:Calangute rand on Goa populaarsemaid. Rannas on veespordikeskus, palju söögi- ja joogihütte.Basseinid:1 bassein, millest pisike osa mõeldud lastele. Basseini ääres kasutamiseks annab hotell rätikud tasuta.Restoranid, baarid:Restoran-baar, mis asub mugavalt basseini ääres.Teenused:Rahavahetus ▪ seif (vastuvõtus, lisatasu eest)Toad:Standardtoad on maitsekalt sisustatud- puhtad, kodused ja mugavad. Igal toal on rõdu. Voodiriideid ja rätikuid vahetatakse iga päev. Interjööris kasutatud materjalid võivad toati varieeruda.Tubades on: külmkapp▪ kliimaseade▪ SAT-TV▪ telefon▪ kohvi- ja teekeetmise vahendid ja kohvilauakePakettide hinnad:29.11 – 14.12.2017, hind 1299 € / reisija10.01 – 25.01.2018, hind 1299 €  / reisija24.01 – 08.02.2018, hind 1299 €  / reisija07.02 – 22.02.2018, hind 1299 € / reisija Hinnad on ühe reisija kohta kaheses toas, kui reisite üksi siis lisandub ühese toa lisatasu! Suurepärase asukohaga heatasemeline hotell Calangute-Baga teel. Lambana Resort sobib neile reisijatele, kes soovivad oma puhkuse veeta Põhja- Goa pulbitseva elu keskel. Hotelli lähedal on palju poode, restorane, kohvikuid, internetipunkt ja mitu tiibetlaste turgu. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Lambana 2
Suurepärase asukohaga heatasemeline hotell Calangute-Baga teel. Lambana Resort sobib neile reisijatele, kes soovivad oma puhkuse veeta Põhja- Goa pulbitseva elu keskel. Hotelli lähedal on palju poode, restorane, kohvikuid, internetipunkt ja mitu tiibetlaste turgu.
Lambana 2
Lambana 2
Üldiseloomustus:
Suurepärase asukohaga heatasemeline hotell Calangute-Baga teel. Lambana Resort sobib neile reisijatele, kes soovivad oma puhkuse veeta Põhja- Goa pulbitseva elu keskel. Hotelli lähedal on palju poode, restorane, kohvikuid, internetipunkt ja mitu tiibetlaste turgu. Hotellil on  oma bassein. Randa jõudmiseks kulub kõigest 7-8 minutit. Üks maitsekamalt sisutatud 2* hotelle pakutava hotellivalikus!


Rand:
Calangute rand on Goa populaarsemaid. Rannas on veespordikeskus, palju söögi- ja joogihütte.

Basseinid:
1 bassein, millest pisike osa mõeldud lastele. Basseini ääres kasutamiseks annab hotell rätikud tasuta.

Restoranid, baarid:
Restoran-baar, mis asub mugavalt basseini ääres.

Teenused:
Rahavahetus ▪ seif (vastuvõtus, lisatasu eest)

Toad:
Standardtoad on maitsekalt sisustatud- puhtad, kodused ja mugavad. Igal toal on rõdu. Voodiriideid ja rätikuid vahetatakse iga päev. Interjööris kasutatud materjalid võivad toati varieeruda.

Tubades on: külmkapp▪ kliimaseade▪ SAT-TV▪ telefon▪ kohvi- ja teekeetmise vahendid ja kohvilauake

Pakettide hinnad:
29.11 – 14.12.2017, hind 1299 € / reisija
10.01 – 25.01.2018, hind 1299 €  / reisija
24.01 – 08.02.2018, hind 1299 €  / reisija
07.02 – 22.02.2018, hind 1299 € / reisija

Hinnad on ühe reisija kohta kaheses toas, kui reisite üksi siis lisandub ühese toa lisatasu!

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Lambana 2 Suurepärase asukohaga heatasemeline hotell Calangute-Baga teel. Lambana Resort sobib neile reisijatele, kes soovivad oma puhkuse veeta Põhja- Goa pulbitseva elu keskel. Hotelli lähedal on palju poode, restorane, kohvikuid, internetipunkt ja mitu tiibetlaste turgu.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,