Laguna Park 2
Hotell paikneb suurel territooriumil mäeküljel, kust avaneb ilus vaade ookeanile. Mitu korda päevas viib randa ja keskusesse buss (pilet 1 €). Hotelli lähedusse jääb veepark.

Laguna Park 2
Aadress. San Eugenio s/n, Playa de las Americas, 38660 Adeje
http://www.lagunapark2.com/
Kuurort: Playa de las Americas
Rand: 600 m (Torviscas)
Keskus: 500 m
Asukoht: Hotell paikneb suurel territooriumil mäeküljel, kust avaneb ilus vaade ookeanile. Mitu korda päevas viib randa ja keskusesse buss (pilet 1 €). Hotelli lähedusse jääb veepark.
Hotell: 2-3-korruselised hooneblokid asuvad suurel territooriumil mäenõlval. Asukohta tõttu on hoonete vahel palju treppe ja kaldteid ning retseptsioonist kaugemate apartementideni on päris pikk maa. Hotellis on 24 h avatud retseptsioon, einebaar, rahavahetus, autorent, jalg- ja mootorrataste laenutus, pesupesemisvõimalus, supermarket. Laguunitüüpi täiskasvanute bassein ja väike lastebassein, päikeseterrass lamamistoolidega. Lastele mänguväljak. Lauatennis, piljard, petanque, 2 tenniseväljakut, võrk- ja jalgpalliplats, minigolf.

Toitlustamine: Majutus söökideta. Hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid lisatasu eest.


Toad: Hotellis on 372 apartementi ja stuudiot. Ühe magamistoaga apartemendis on elu- ja magamistuba, kivipõrand, vannituba (WC, bidee, vann/dušš, seep), kööginurk (nõud, mikrolaineahi, pliit, ahi, külmik). Röster, veekeetja, triikraud ja ventilaator (lisatasu eest). Apartementi mahub kuni 4 täiskasvanut. Alumise korruse toad on vaatega teistele majadele, ülemistelt korrustelt avaneb ilus panoraamvaade lahele. Kõrgema korruse toad lisatasu eest. Stuudiosse mahub kuni 2 täiskasvanut.

Laguna Park II lisatasud

Röster u 10 eur/nädal
Veekeedu kann u 10 eur/nädal
Triikraud u 15 eur/nädal
Ventilaator u 10 eur/nädal
Seif u 20 eur/nädal + deposiit u 5 eur
Televiisor
1 päev u 5 eur
2 päeva u 8 eur
3 päeva u 11 eur
4 päeva u 15 eur
5 päeva u 17 eur
6 päeva u 19 eur
7 päeva u 20 eur
14 päeva u 32 eur

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail: