La Siesta 4

Suurepärase asukohaga hotell Playa de las Americase keskuses. Ümbruses restoranid, baarid, kaubanduskeskus. Päeval ja õhtul meelelahutusüritused lastele ja täiskasvanutele.

Aadress: Av. Rafael Puig, 21 Playa de las AmericasKoduleht: http://www.lasiesta-hotel.com/Kuurort: Playa de las AmericasKeskus: KeskusesRand: u 500m Asukoht: Suurepärase asukohaga hotell Playa de las Americase keskuses. Ümbruses restoranid, baarid, kaubanduskeskus. Hotell: Heatasemelises hotellis restoran, basseinibaar, baar, konverentsiruum, juuksur, autorent. Wifi osades üldruumides (lisatasu) ja internetinurk (lisatasu). Suur mereveebassein (soojendusega talveperioodil) ja lastebassein (soojendusega). Päikeseterrass, lamamistoolid ja päikesevarjud. Basseinirätikud deposiidi eest. Lastele suur mängude tuba ja mänguväljak. Spaa - sisebassein, jacuzzi, saunad, näo- ja kehahoolitsused, juuksur. Päeval ja õhtul meelelahutusüritused lastele ja täiskasvanutele. Toitulustamine: Hommiku-ja õhtusöök. Lõunasöök lisatasu eest. NB! Väljumisel 20.12 on hinnas pidulik jõuluõhtusöök 25.12. Väljumisel 27.12 on hinnas pidulik aastavahetuseõhtusöök 31.12. Toad: Hotellis 159 standard ja 114 superior (Club Alexandre) tuba. Keskmise suurusega standardtubades istumisnurk, rõdu, minibaar (lisatasu), TV, telefon, kondiotsioneer, seif (lisatasu). Vannitoas vann/dušš, föön. Vaade tubadest tänavale. Superior (Club Alexandre) tubades lisaks hommikumantel ja sussid, iga päev 1x tasuta sissepääs spaasse ning basseinivaade. Tuppa mahub kuni 3 täiskasvanut või 2 täiskasvanut ja 2 alla 12-a last. Suurepärase asukohaga hotell Playa de las Americase keskuses. Ümbruses restoranid, baarid, kaubanduskeskus. Päeval ja õhtul meelelahutusüritused lastele ja täiskasvanutele. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
La Siesta 4
Suurepärase asukohaga hotell Playa de las Americase keskuses. Ümbruses restoranid, baarid, kaubanduskeskus.

Päeval ja õhtul meelelahutusüritused lastele ja täiskasvanutele.

La Siesta 4

Aadress: Av. Rafael Puig, 21 Playa de las Americas
Koduleht: http://www.lasiesta-hotel.com/
Kuurort: Playa de las Americas
Keskus: Keskuses
Rand: u 500m


Asukoht: Suurepärase asukohaga hotell Playa de las Americase keskuses. Ümbruses restoranid, baarid, kaubanduskeskus.

Hotell: Heatasemelises hotellis restoran, basseinibaar, baar, konverentsiruum, juuksur, autorent. Wifi osades üldruumides (lisatasu) ja internetinurk (lisatasu). Suur mereveebassein (soojendusega talveperioodil) ja lastebassein (soojendusega). Päikeseterrass, lamamistoolid ja päikesevarjud. Basseinirätikud deposiidi eest. Lastele suur mängude tuba ja mänguväljak. Spaa - sisebassein, jacuzzi, saunad, näo- ja kehahoolitsused, juuksur. Päeval ja õhtul meelelahutusüritused lastele ja täiskasvanutele.

Toitulustamine: Hommiku-ja õhtusöök. Lõunasöök lisatasu eest.
NB! Väljumisel 20.12 on hinnas pidulik jõuluõhtusöök 25.12.
Väljumisel 27.12 on hinnas pidulik aastavahetuseõhtusöök 31.12.


Toad: Hotellis 159 standard ja 114 superior (Club Alexandre) tuba. Keskmise suurusega standardtubades istumisnurk, rõdu, minibaar (lisatasu), TV, telefon, kondiotsioneer, seif (lisatasu). Vannitoas vann/dušš, föön. Vaade tubadest tänavale. Superior (Club Alexandre) tubades lisaks hommikumantel ja sussid, iga päev 1x tasuta sissepääs spaasse ning basseinivaade. Tuppa mahub kuni 3 täiskasvanut või 2 täiskasvanut ja 2 alla 12-a last.

La Siesta 4
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
La Siesta 4 Suurepärase asukohaga hotell Playa de las Americase keskuses. Ümbruses restoranid, baarid, kaubanduskeskus. Päeval ja õhtul meelelahutusüritused lastele ja täiskasvanutele.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,