Kleopatra Royal Palm Hotel 4

Tagasihoidlik 4 tärni hotell hea asukohaga mere ääres, vaid 1 km kaugusel Alanya linnakeskusest.

Üldiseloomustus ja asukoht:Lihtne hotell, millega kliendid on üldjuhul siiski rahule jäänud. Plussiks on hea asukoht ja oma rand vaid 50 m kaugusel, teisel pool teed. Antalya lennujaam on 120 km kaugusel. Rand ja basseinid:Hotelli 500 m pikkune liivarand on 50 m kaugusel. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid tasulised, rannarätikuid ei ole.3 välibasseini.Restoranid ja toitlustamine:Toiduplaan: kõik hinnas.Pearestoran ▪ a la carte restoran ▪ 2 baariMajutus:  Hotellis on kokku 188 tuba, sealhulgas: ▪ 135 standardtuba (pindala 25 m² , mahub kuni 2 +1 inimest)▪  53 peretuba (pindala35 m², koosneb elu- ja magamistoast, mille vahel on uks, mahub kuni 4 inimest).Tubades on: Minibaar (tasuline) ▪ kliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ dušš või vann ▪ seif (tasuline) ▪ föön ▪ rõduTube koristatakse iga päev, pesu vahetus 2 korda nädalas, rätikute vahetus 3 korda nädalasTeenused:  Konverentsisaal ▪ internet ▪ kauplused ▪ valuutavahetus ▪ pesumaja ▪ keemiline puhastus ▪ parkimine ▪ arsti vastuvõtt ▪ meestejuuksur ▪ ilusalong ▪ raamatukogu ▪ pagasiruum ▪ wifi fuajees (tasuline)Lastele: Mänguväljak ▪ miniklubi (lastele vanuses 4-12 aastat) ▪ disko basseini ääres ▪ lapsehoidja (tasuline) ▪ lastevoodi (tasuline)Meelelahutus ja sport: Tasuta:Meelelahutusprogramm ▪ disko ▪ konverentsisaal ▪ noolemäng ▪ aeroobika ▪ rannavõrkpall ▪ korvpall ▪ lauatennis ▪ male ▪ spordikeskusTasuline:Piljard ▪ massaa¾id ▪ veespordialad ▪ spaa  Tagasihoidlik 4 tärni hotell hea asukohaga mere ääres, vaid 1 km kaugusel Alanya linnakeskusest. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Kleopatra Royal Palm Hotel 4
Tagasihoidlik 4 tärni hotell hea asukohaga mere ääres, vaid 1 km kaugusel Alanya linnakeskusest.
Kleopatra Royal Palm Hotel 4
Kleopatra Royal Palm Hotel 4

Üldiseloomustus ja asukoht:

Lihtne hotell, millega kliendid on üldjuhul siiski rahule jäänud. Plussiks on hea asukoht ja oma rand vaid 50 m kaugusel, teisel pool teed. Antalya lennujaam on 120 km kaugusel. 


Rand ja basseinid:

Hotelli 500 m pikkune liivarand on 50 m kaugusel. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid tasulised, rannarätikuid ei ole.

3 välibasseini.


Restoranid ja toitlustamine:

Toiduplaan: kõik hinnas.

Pearestoran ▪ a la carte restoran ▪ 2 baari


Majutus

 Hotellis on kokku 188 tuba, sealhulgas: 

▪ 135 standardtuba (pindala 25 m² , mahub kuni 2 +1 inimest)

▪  53 peretuba (pindala35 m², koosneb elu- ja magamistoast, mille vahel on uks, mahub kuni 4 inimest).


Tubades on:

 Minibaar (tasuline) ▪ kliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ dušš või vann ▪ seif (tasuline) ▪ föön ▪ rõdu

Tube koristatakse iga päev, pesu vahetus 2 korda nädalas, rätikute vahetus 3 korda nädalas


Teenused

 Konverentsisaal ▪ internet ▪ kauplused ▪ valuutavahetus ▪ pesumaja ▪ keemiline puhastus ▪ parkimine ▪ arsti vastuvõtt ▪ meestejuuksur ▪ ilusalong ▪ raamatukogu ▪ pagasiruum ▪ wifi fuajees (tasuline)


Lastele

Mänguväljak ▪ miniklubi (lastele vanuses 4-12 aastat) ▪ disko basseini ääres ▪ lapsehoidja (tasuline) ▪ lastevoodi (tasuline)


Meelelahutus ja sport: 


Tasuta:

Meelelahutusprogramm ▪ disko ▪ konverentsisaal ▪ noolemäng ▪ aeroobika ▪ rannavõrkpall ▪ korvpall ▪ lauatennis ▪ male ▪ spordikeskus


Tasuline:

Piljard ▪ massaa¾id ▪ veespordialad ▪ spaa 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Kleopatra Royal Palm Hotel 4 Tagasihoidlik 4 tärni hotell hea asukohaga mere ääres, vaid 1 km kaugusel Alanya linnakeskusest.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,