Jardines de Nivaria 5

Hea asukohaga hotell vaiksemas piirkonnas Fanabe rannas. Läheduses asub Fanabe kaubanduskeskus ja bussipeatus, mitmeid söögikohti. Luksushotell Jardines de Nivaria on võitnud mitmeid auhindu teeninduse, atmosfääri jms eest.

Aadress: C/Paris, Playa de Fanabe, 38660 Costa Adeje Koduleht: http://www.nivaria.es/ Kuurort: Playa de las Americas Keskus: u 500m Rand: rannas Asukoht: Hea asukohaga hotell vaiksemas piirkonnas Fanabe rannas. Läheduses asub Fanabe kaubanduskeskus ja bussipeatus, mitmeid söögikohti. Luksushotell Jardines de Nivaria on võitnud mitmeid auhindu teeninduse, atmosfääri jms eest. Hotellist on maaliline vaade Puerto Coloni sadamale. Lopsaka troopilise aia keskel on 5 hoonet. Hotellis on mitu restorani ja baari ning ööklubi. Konverentsisaal 300-le inimesele, kauplused, parkla. Hotelli peahoones internernetinurk. Kogu hotellis wifi ühendus (lisatasu). Troopilise aia keskel on 2 suurt basseini (neist 1 soojendusega ja mereveega), mullivannid ning üks bassein lastele (magevesi, soojenduseta). Tasuta rannarätikud ning lamamistoolid. Ilusalong ja BioCenter, kus pakutakse erinevaid stressivastaseid lõõgastusprogramme. Tasuta jõusaal ja saunad, jalgrattalaenutus (tasuta), tennise- ja squashiväljak, piljard (tasuline, töötab müntidega). Lastele on mänguväljak ning mängutuba. Rannas veespordivõimalused Toad: 175 standardtuba, 46 juuniorsviiti, 23 sviiti, 17 superior sviiti ja 3 presidendisviit. Toad on avarad ning elegantse sisustusega. Toas on konditsioneer, sat-TV, raadio, seif, vannitoas föön, pesemisvahendid ning hommikumantel. Toateenindus 24h. Standardtuppa mahub 2 täiskasvanut ja beebi. Aia-ja basseinivaatega ning merevaatega toad lisatasu eest. Olemas ühendatud toad (ainult merevaatega). Sviitidesse (lisatasu eest) mahub kuni 3 inimest. Toitlustamine: Hommikusöök. Lõuna- ja õhtusöögid lisatasu eest. Väljumisel 27.12 on hinnas pidulik aastavahetuse õhtusöök 31.12 Hea asukohaga hotell vaiksemas piirkonnas Fanabe rannas. Läheduses asub Fanabe kaubanduskeskus ja bussipeatus, mitmeid söögikohti. Luksushotell Jardines de Nivaria on võitnud mitmeid auhindu teeninduse, atmosfääri jms eest. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Jardines de Nivaria 5
Hea asukohaga hotell vaiksemas piirkonnas Fanabe rannas. Läheduses asub Fanabe kaubanduskeskus ja bussipeatus, mitmeid söögikohti.

Luksushotell Jardines de Nivaria on võitnud mitmeid auhindu teeninduse, atmosfääri jms eest.
Jardines de Nivaria 5
Aadress: C/Paris, Playa de Fanabe, 38660 Costa Adeje
Koduleht: http://www.nivaria.es/
Kuurort: Playa de las Americas
Keskus: u 500m
Rand: rannas

Asukoht: Hea asukohaga hotell vaiksemas piirkonnas Fanabe rannas. Läheduses asub Fanabe kaubanduskeskus ja bussipeatus, mitmeid söögikohti.
Luksushotell Jardines de Nivaria on võitnud mitmeid auhindu teeninduse, atmosfääri jms eest.
Hotellist on maaliline vaade Puerto Coloni sadamale. Lopsaka troopilise aia keskel on 5 hoonet. Hotellis on mitu restorani ja baari ning ööklubi. Konverentsisaal 300-le inimesele, kauplused, parkla. Hotelli peahoones internernetinurk. Kogu hotellis wifi ühendus (lisatasu).

 

Troopilise aia keskel on 2 suurt basseini (neist 1 soojendusega ja mereveega), mullivannid ning üks bassein lastele (magevesi, soojenduseta). Tasuta rannarätikud ning lamamistoolid. Ilusalong ja BioCenter, kus pakutakse erinevaid stressivastaseid lõõgastusprogramme. Tasuta jõusaal ja saunad, jalgrattalaenutus (tasuta), tennise- ja squashiväljak, piljard (tasuline, töötab müntidega). Lastele on mänguväljak ning mängutuba. Rannas veespordivõimalused

Toad: 175 standardtuba, 46 juuniorsviiti, 23 sviiti, 17 superior sviiti ja 3 presidendisviit. Toad on avarad ning elegantse sisustusega. Toas on konditsioneer, sat-TV, raadio, seif, vannitoas föön, pesemisvahendid ning hommikumantel. Toateenindus 24h. Standardtuppa mahub 2 täiskasvanut ja beebi. Aia-ja basseinivaatega ning merevaatega toad lisatasu eest. Olemas ühendatud toad (ainult merevaatega). Sviitidesse (lisatasu eest) mahub kuni 3 inimest.

Toitlustamine: Hommikusöök. Lõuna- ja õhtusöögid lisatasu eest.
Väljumisel 27.12 on hinnas pidulik aastavahetuse õhtusöök 31.12

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Jardines de Nivaria 5 Hea asukohaga hotell vaiksemas piirkonnas Fanabe rannas. Läheduses asub Fanabe kaubanduskeskus ja bussipeatus, mitmeid söögikohti. Luksushotell Jardines de Nivaria on võitnud mitmeid auhindu teeninduse, atmosfääri jms eest.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,