Jardin Tropical 4+

Väga hea asukohaga hotell Costa Adeje keskuses, mere ääres. U 200 m kaugusel jahisadam Lähim rand u 300 m kaugusel.

Aadress: C/ Gran Bretaña 38660 Costa Adeje Koduleht: http://www.jardin-tropical.comKuurort: Costa AdejeKeskus: u 100mRand: u 300m Asukoht: Väga hea asukohaga hotell Costa Adeje keskuses, mere ääres. U 200 m kaugusel jahisadam Lähim rand u 300 m kaugusel. Hotell: Luksuslikus hotellis avarad üldruumid, 5 restorani, 3 baari, konverentsiruumid, butiik, suveniirikauplus, juuksur, toateenindus 24 h, autorent, jalgrattarent, pesumajateenus, parkla, lapsehoidmisteenus.Hotelli avaras lopsaka haljastusega aias bassein, millest osa eraldatud lastele, päikeseterrass ja lamamistoolid. Mere ääres rannaklubi Las Rocas, kus mereveebassein ja päikeseterrass ning avavnevad kaunid vaated ookeanile ja La Gomera saarele. Tervisekeskus – jõusaal, aeroobika ja jooga treeningud, saunad, näo-ja kehahooldused, massaa¾Toad: Hotellis on 390 tuba ja sviiti. Standardtoad on renoveeritud 2010 aastal. Kesmise suurusega tubades väike istumisnurk, minibaar, seif (lisatasu), vannituba, pesemisvahendid, föön. Standardtoad maavaatega, lisatasu eest aia- või merevaade. Tuppa mahub kuni 3 täiskasvanut. Hotellis ka mõned peretoad (lisatasu) kuhu mahub kuni 2 täiskasvanut ja 2 kuni 11 a last. Peretoad on renoveerimata.   Väga hea asukohaga hotell Costa Adeje keskuses, mere ääres. U 200 m kaugusel jahisadam Lähim rand u 300 m kaugusel. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Jardin Tropical 4+
Väga hea asukohaga hotell Costa Adeje keskuses, mere ääres. U 200 m kaugusel jahisadam Lähim rand u 300 m kaugusel.
Jardin Tropical 4+
Aadress: C/ Gran Bretaña 38660 Costa Adeje 
Koduleht: http://www.jardin-tropical.com
Kuurort: Costa Adeje
Keskus: u 100m
Rand: u 300mAsukoht: Väga hea asukohaga hotell Costa Adeje keskuses, mere ääres. U 200 m kaugusel jahisadam Lähim rand u 300 m kaugusel.

Hotell: Luksuslikus hotellis avarad üldruumid, 5 restorani, 3 baari, konverentsiruumid, butiik, suveniirikauplus, juuksur, toateenindus 24 h, autorent, jalgrattarent, pesumajateenus, parkla, lapsehoidmisteenus.

Hotelli avaras lopsaka haljastusega aias bassein, millest osa eraldatud lastele, päikeseterrass ja lamamistoolid. Mere ääres rannaklubi Las Rocas, kus mereveebassein ja päikeseterrass ning avavnevad kaunid vaated ookeanile ja La Gomera saarele. Tervisekeskus – jõusaal, aeroobika ja jooga treeningud, saunad, näo-ja kehahooldused, massaa¾

Toad: Hotellis on 390 tuba ja sviiti. Standardtoad on renoveeritud 2010 aastal. Kesmise suurusega tubades väike istumisnurk, minibaar, seif (lisatasu), vannituba, pesemisvahendid, föön. Standardtoad maavaatega, lisatasu eest aia- või merevaade. Tuppa mahub kuni 3 täiskasvanut. Hotellis ka mõned peretoad (lisatasu) kuhu mahub kuni 2 täiskasvanut ja 2 kuni 11 a last. Peretoad on renoveerimata.

 

 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Jardin Tropical 4+ Väga hea asukohaga hotell Costa Adeje keskuses, mere ääres. U 200 m kaugusel jahisadam Lähim rand u 300 m kaugusel.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,