Iisraeli ringreis
Reisil pakume lisaks huvitavale kultuuriprogrammile ka mitmeid sportlikke tegevusi nagu rafting Jordani jõel või džiibi safari Tiberias. Samas võimalus nautida rannamõnusid Vahemere ääres ning külastada ka ühte maailma soolasemat veekogu - Surnumerd
Iisraeli ringreis
Iisraeli ringreis
Reisiprogramm
1. päev
Väljalend Tallinnast Tel Avivi.  Transfeer Netanyasse. Ööbimine Netanyas.

2. päev
Hommikusöök hotellis. Vaba päev Netanyas. Netanya on Iisraeli Vahemere kuurort.  Soodsa asukoha tõttu Iisraeli keskpunktis, on Tel Avivi piirkond ideaalne lähtepunkt nii päikeseliseks rannapuhkuseks kui ka riigi tähtsaimate vaatamisväärsuste külastamiseks. Jeruusalemm jääb Tel Avivist vaid 60 km, Haifa 90 km, Caesarea 60 km ja Tiberias 130 km kaugusele.


3. päev

Peale hommikusööki sõidame Haifasse. Suundume Carmeli mäkke, kus avaneb meile Haifa linna panoraam kuni Vahemereni. Sõidame läbi Kapernaumist ja Tabhast. Viimast seostatakse eelkõige Jeesuse imeteoga, mil ta olevat 5000-pealise külarahva Jumala abiga ära toitnud vaid 5 pätsi odraleiva ja kahe kalaga. Kapernaumis näeme iidse sünagoogi varemeid ning kirikut, mis on ehitatud kohale, kus kunagi paiknes Püha Peetruse elumaja. Kapernaumi ja Tabha kohal kõrguval kaljul olevat Jeesus pidanud oma kuulsa Mäejutluse, mis hõlmas endas kõiki ristiusu põhitõdesid.
Teel Tiberiasse külastame ka ajaloolist Lääne - Galilea linna Akkot. Peale Akko külastust meeleolukas ja adrenaliinirohke parvesõit Jordani jõel. Ööbimine Tiberias.


4. päev

Peale hommikusööki võimalus osaleda paadireisil Galilea merel või ATV safari Tiberia mägedes. Pärastlõunal võtame suuna Petlemma poole. Ööbimine Petlemmas.


5. päev

Peale hommikusööki võimalus võtta osa Petlemma - Jeeriko - Surnumere ekskursioonist, mille käigus külastame Kristuse sünnikirikut. Petlemma loetakse ka kuningas Taaveti sünnilinnaks, kus ta kuningaks krooniti. Peale Petlemma tutvumist võtame suuna Jeeriko poole, mis on tuntud ka "Palmide linna" nime all. Jeeriko on üks vanimaid linnu maailmas. Jeerikos külastame plaatani puud ehk mooruspuud. Peale Jeeriko külastust sõidame lõunasse, et teha supluspeatus maailma ühe soolaseimas veekogus - Surnumeres. Peale lõõgastavat rannapeatust pöördume tagasi Petlemma. Ööbimine Petlemmas.


6. päev

Peale hommikusööki võtame suuna Jeruusalemma poole, kus on meid ootamas päevane ekskursioon Jeruusalemmas. Koht,mis on tulvil põnevatest paikadest ja vaatamisväärsustest. Vana Linna müürid; Via Dolorosa tänav ehk Kolgata tee, mida mööda Jeesus oma risti kandis; Püha Haua kirik, mis on kristlaste tähtsaim pühapaik, mis on seotud Jeesuse ristilöömise, matmise ja ülestõusmisega ning Läänemüür (tuntud ka Nutumüürina), mis on juutide pühaim paik ning samuti püha paik moslemitele. Tagasisõit hotelli ja ööbimine Petlemmas.


7. päev

Hommikusöök hotellis. Registreerume hotellist välja ja sõidame Tel Avivi lennujaama. Tagasilend Tallinnasse.

Hind sisaldab:
* lend Tallinn - Tel Aviv - Tallinn
* transfeerid
* majutus ja toitlustus vastavalt tellimusele
* ekskursioonid vastavalt programmile

Hind ei sisalda:
* tervisekindlustust
* ekskursioone, mis pole programmis märgitud
* isiklikud kulutused

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail: