Ideal Beach Hotel 4

Hotell 147 km kaugusel Antalya lennujaamast, 17 km kaugusel Alanya keskusest ja ainult 3 km kaugusel Mahmutlari keskusest.

Koduleht: www.idealbeachhotel.comÜldiseloomustus ja asukoht:Hotell on ehitatud 2001 aastal ja viimati renoveeritud 2010. Asub otse mererannas. Territooriumi üldpind on 6000 m2. 5-korruseline kaarjas hotellikorpus paikneb mere rannas. Rand ja basseinid:Oma liiva- kiviklibuline rand. Basseini ääres ja rannas on lamamistoolid, päikesevarjud ja madratsid tasuta. Rannarätikute eest tuleb tasuda deposiit, mis lahkumisel tagastatakse. Rannabaar - tasuta.Välibassein ▪ lastebassein ▪ veeliumägiToitlustamine ja restoranid: AI - kõik hinnas. Kõik hinnas teenus toimib kell 10:00 - 00:00. Hinnas on söögile lisaks kohalikud alkohoolsed joogid ja mahlajoogid. Eksportalkohol, koktelid, värskelt pressitud mahlad ja türgi kohv on lisatasu eest. Toitlustamine toimub pearestorani rootsi lauas, kus pakutakse Vahemere ja rahvusvahelisi sööke. Pearestoran ▪ 3 baariMajutus:Hotellis on 103 tuba, sealhulgas 89 standardtuba, 8 peretuba, 4 kahetoalist peretuba ja 2 ühekohalist tuba. Standartubade pindala on 26 m2, neisse mahub kuni 2 täiskasvanut ja 2 last. Valdav osa tubadest on merevaate ja rõduga. Vaid 6 tuba on vaatega ümbritsevale maastikule, rõdu puudub 5 toal. Tubades on:vann ▪ föön ▪ individuaalne kliimaseade (lisatasu eest) ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (vesi on saabumispäeval tasuta) ▪ seif (lisatasu eest)Põrandad on vaipkattega, kõik toad on rõduga. Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus on 2 korda nädalasTeenused:arst (väljakutsel) ▪ meestejuuksur ▪ kaubanduskeskusLastele:lastebassein ▪ laste veeliumägi ▪ miniklubi (lastele vanuses 3-12 aastat)Meelelahutus ja sport: Tasuta:saun ▪ aeroobika ▪ veeaeroobika ▪ rannavõrkpalli ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ meelelahutusprogramm ▪ elav muusika (1 kord kahe nädala jooksul)Tasuline:hammam (Türgi saun) ▪ massaa¾ ▪ piljard ▪ internetikohvik ▪ veespordialad Hotell 147 km kaugusel Antalya lennujaamast, 17 km kaugusel Alanya keskusest ja ainult 3 km kaugusel Mahmutlari keskusest. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Ideal Beach Hotel 4
Hotell 147 km kaugusel Antalya lennujaamast, 17 km kaugusel Alanya keskusest ja ainult 3 km kaugusel Mahmutlari keskusest.
Ideal Beach Hotel 4
Ideal Beach Hotel 4

Kodulehtwww.idealbeachhotel.com

Üldiseloomustus ja asukoht:
Hotell on ehitatud 2001 aastal ja viimati renoveeritud 2010. Asub otse mererannas. Territooriumi üldpind on 6000 m2. 5-korruseline kaarjas hotellikorpus paikneb mere rannas. 


Rand ja basseinid:

Oma liiva- kiviklibuline rand. Basseini ääres ja rannas on lamamistoolid, päikesevarjud ja madratsid tasuta. Rannarätikute eest tuleb tasuda deposiit, mis lahkumisel tagastatakse. Rannabaar - tasuta.

Välibassein ▪ lastebassein ▪ veeliumägi

Toitlustamine ja restoranid: 
AI - kõik hinnas. Kõik hinnas teenus toimib kell 10:00 - 00:00. Hinnas on söögile lisaks kohalikud alkohoolsed joogid ja mahlajoogid. Eksportalkohol, koktelid, värskelt pressitud mahlad ja türgi kohv on lisatasu eest. 

Toitlustamine toimub pearestorani rootsi lauas, kus pakutakse Vahemere ja rahvusvahelisi sööke. 

Pearestoran ▪ 3 baari


Majutus:

Hotellis on 103 tuba, sealhulgas 89 standardtuba, 8 peretuba, 4 kahetoalist peretuba ja 2 ühekohalist tuba. Standartubade pindala on 26 m2, neisse mahub kuni 2 täiskasvanut ja 2 last. Valdav osa tubadest on merevaate ja rõduga. Vaid 6 tuba on vaatega ümbritsevale maastikule, rõdu puudub 5 toal. 


Tubades on:
vann ▪ föön ▪ individuaalne kliimaseade (lisatasu eest) ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (vesi on saabumispäeval tasuta) ▪ seif (lisatasu eest)
Põrandad on vaipkattega, kõik toad on rõduga. Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus on 2 korda nädalas


Teenused:
arst (väljakutsel) ▪ meestejuuksur ▪ kaubanduskeskus

Lastele:
lastebassein ▪ laste veeliumägi ▪ miniklubi (lastele vanuses 3-12 aastat)

Meelelahutus ja sport:

 
Tasuta:
saun ▪ aeroobika ▪ veeaeroobika ▪ rannavõrkpalli ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ meelelahutusprogramm ▪ elav muusika (1 kord kahe nädala jooksul)


Tasuline:
hammam (Türgi saun) ▪ massaa¾ ▪ piljard ▪ internetikohvik ▪ veespordialad

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Ideal Beach Hotel 4 Hotell 147 km kaugusel Antalya lennujaamast, 17 km kaugusel Alanya keskusest ja ainult 3 km kaugusel Mahmutlari keskusest.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,