Iberostar Las Dalias 4

Hotell asub Costa Adeje piirkonnas. Hotelli läheduses on mitmeid poode, restorane ja muidu vaba aja veetmise keskusi. Hotelli ees on bussipeatus. Playa de las Americase keskus on mõõduka jalutuskäigu kaugusel.

Koduleht: http://www.iberostar.com Kuurort: a de las Americas Keskus: u 700m Rand: u 500mHotell: Heatasemeline hotell, 9 korrust, 3 lifti. Hotellis on restoran, mitu baari, konverentsiruumid kuni 120-le in-le, kauplused ja juuksur, internetikohvik ning WiFi hotelli lobby-s. Hotellil on 2 basseini täiskasvanuile ning 1 lastele, avar päikeseterrass, lamamistoolid. Basseinirätikud (deposiidi eest). Massaa¾, jõusaal. Meelelahutusüritused päeval ning õhtuti elav muusika. Lastele mänguväljak ja miniklubi (4-12 a ). Toitlustammine: Hommiku-ja õhtusöök. Kõik hinnas teenus lisatasu eest. Kõik hinnas teenus sisaldab Söögid: Hommikusöök – Rootsi laud – kl 07:00 – 10:00 Kontinentaalne hommikusöök – Lobby baar – kl 10:00 – 13:00 Lõunasöök – Rootsi laud – kl 13:00 – 17:00 Tee, kohv ja koogid – Lobby baar –kl 15:00-18:30 Õhtusöök – Rootsi laud – kl 18:30 – 21:30 Joogid: Valik kohalikku päritolu alkohoolseid ja mittealkohoolseid jooke. Täpsem info hotelli registreerumisel. Kõik hinnas teenus min 14 tundi päevas, kuni 00:30. Hotell asub Costa Adeje piirkonnas. Hotelli läheduses on mitmeid poode, restorane ja muidu vaba aja veetmise keskusi. Hotelli ees on bussipeatus. Playa de las Americase keskus on mõõduka jalutuskäigu kaugusel. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Iberostar Las Dalias 4
Hotell asub Costa Adeje piirkonnas. Hotelli läheduses on mitmeid poode, restorane ja muidu vaba aja veetmise keskusi. Hotelli ees on bussipeatus. Playa de las Americase keskus on mõõduka jalutuskäigu kaugusel.

Iberostar Las Dalias 4


Koduleht: http://www.iberostar.com
Kuurort: a de las Americas
Keskus: u 700m
Rand: u 500m
Hotell: Heatasemeline hotell, 9 korrust, 3 lifti. Hotellis on restoran, mitu baari, konverentsiruumid kuni 120-le in-le, kauplused ja juuksur, internetikohvik ning WiFi hotelli lobby-s. Hotellil on 2 basseini täiskasvanuile ning 1 lastele, avar päikeseterrass, lamamistoolid. Basseinirätikud (deposiidi eest). Massaa¾, jõusaal. Meelelahutusüritused päeval ning õhtuti elav muusika. Lastele mänguväljak ja miniklubi (4-12 a ).

Toitlustammine: Hommiku-ja õhtusöök. Kõik hinnas teenus lisatasu eest.
Kõik hinnas teenus sisaldab
Söögid:
Hommikusöök – Rootsi laud – kl 07:00 – 10:00
Kontinentaalne hommikusöök – Lobby baar – kl 10:00 – 13:00
Lõunasöök – Rootsi laud – kl 13:00 – 17:00
Tee, kohv ja koogid – Lobby baar –kl 15:00-18:30
Õhtusöök – Rootsi laud – kl 18:30 – 21:30
Joogid:
Valik kohalikku päritolu alkohoolseid ja mittealkohoolseid jooke. Täpsem info hotelli registreerumisel.
Kõik hinnas teenus min 14 tundi päevas, kuni 00:30.

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Iberostar Las Dalias 4 Hotell asub Costa Adeje piirkonnas. Hotelli läheduses on mitmeid poode, restorane ja muidu vaba aja veetmise keskusi. Hotelli ees on bussipeatus. Playa de las Americase keskus on mõõduka jalutuskäigu kaugusel.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,