Hotellid

Oudaya Hotel Spa 2+
Marrakechi kesklinnas asuv väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega hotell. Roheline, suur bassein ja kohalik koloriit hotelli sisustuses täitsa olemas.

Residence Intouriste 2+
Residence Intouriste asub Agadiri hotellide uusrajoonis mõõduka jalutuskäigu kaugusel rannast. Lähim suur supermarket jääb u 800 m kaugusele, lähima pangani on 200 m, apteegini u 400 m. Agadiri keskusesse saab nii jalutades kui kohaliku taksoga.

Golden Tulip Anezi 3
Hotell asub Agadiri turismipiirkonna südames. Lühikese jalutuskäigu kaugusel on rannad, ajaveetmiskohad ja poed. Tasuta hotellirand on majutuse vahetus läheduses!

Al Moggar Garden Beach 3
Hotell asub hotellirajoonis ranna ääres, üsna rannapromenaadi alguses. Jahisadam jääb u 300 m kaugusele. Hotelli lähiümbruses on erinevad söögikohad ja kauplused.

Best Western Odyssee Park 4-
Hotell asub Agadiri turismipiirkonna südames, u 400 m kaugusel rannast. Erinevad ajaveetmis- ja söögikohad lühikese jalutuskäigu kaugusel. U 300 m kaugusel on Uniprix supermarket.

LTI Agadir Beach Club 4-
Agadir Beach Club asub hotellirajooni keskel ranna ääres. Läheduses on erinevad ajaveetmiskohad ja kauplused.

Atlas Amadil 4
Atlas Amadil asub ranna ääres hotellirajoonis, lühikese jalutuskäigu kaugusel ajaveetmiskohtadest. Agadiri kesklinna saab hõlpsasti taksoga (u 20-30 dh).

Iberostar Founty Beach 4
Iberostar Founty Beach asub ranna ääres hotellirajooni keskuses, lühikese jalutuskäigu kaugusel ajaveetmiskohtadest. Kesklinn soodsa taksosõidu kaugusel.

Atlas Marina Beach Suites & Spa 4+
Hotell asub Agadiri jahisadama ääres rannapromenaadi alguses. Läheduses on erinevad restoranid ja poed. Hotellirajooni keskus ja ajaveetmiskohad on mõõduka jalutuskäigu kaugusel. Kesklinna saab taksoga.

Palais des Roses 4+
Suur aiaga hotellikompleks asub hotellirajoonis ranna ääres rannapromenaadi lõpuosas. Rannapromenaaadi algusesse ja jahisadamasse u 2-2,5 km.

Atlantic Palace 5
Avara aiaga hotell asub rannapromenaadist järgmisel paralleeltänaval. Kõik ajaveetmiskohad, kohvikud ja restoranid on lühikese jalutuskäigu raadiuses.

Royal Atlas 5
Avara aiaga hotell asub rannapromenaadi ääres hotellirajooni keskuses. Kõik ajaveetmiskohad, kohvikud ja restoranid on lühikese jalutuskäigu raadiuses. Agadiri turg ja vanalinn mõõduka jalutuskäigu või taksosõidu kaugusel.

Sofitel Royal Bay Resort 5
Luksuslik kompleks asub hotellirajooni algusosas, ranna ja rannapromenaadi ääres. Tõeliselt palju erinevaid võimalusi puhkuse rikastamiseks!

Hotellid
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,