Hotellid

Residencial Greco 2+
Hea asukohaga hubane hotell Funchali linna südames, umbes 300 m kaugusel sadamast ning jalakäijate promenaadist. Vanalinna vaiksel kõrvaltänaval paikneva hotelli läheduses on baarid, restoranid, kauplused. Hotellis on hubased üldruumid, 1 lift.

Do Centro 2
Hea asukohaga hubane hotell Funchali linna südames, umbes 300 m kaugusel sadamast ning jalakäijate promenaadist. Vanalinna vaiksel kõrvaltänaval paikneva hotelli läheduses on baarid, restoranid, kauplused. Hotellis on hubased üldruumid, TV-tuba, 2 lifti, konverentsisaal.

Windsor 3-
Suurepärase asukoha ja sümpaatse atmosfääriga lihtne hotell Funchali linna südames, 300 m kaugusel sadamast ning jalakäijate promenaadist. Vaiksel kõrvaltänaval paikneva hotelli läheduses on baarid, restoranid, kauplused.

Dorisol-Mimosa 3-
Hea asukohaga hotell mere lähedal. Kõik ajaveetmis- ja söögikohad läheduses. Tasuta bussiühendus Funchali keskuse ja hotelli vahel.


Duas Torres 3-
Hea asukohaga, u 3, 5 km kaugusel Funchali kesklinnast ookeani ääres asuv hotell. Hubases ja lihtsas hotellis on väike vestibüül, baar ning restoran.

Hotel do Carmo 3
Stiilne, 1968.a ehitatud hotell asub Funchali keskuses, lühikese jlutuskäigu kaugusel asuvad Katedraal, turg, vanalinn ja sadam. Läheduses palju ostu- ja ajaveetmisvõimalusi

Terrace Mar 3
Hotell asub Funchali keskusest u 2,5 km kaugusel vilka liiklusega kõrvaltänava ääres. Hotelli katusel kauni linna- ja rannavaatega päikeseterrass, kus on väike soojendusega bassein ning jacuzzi.


Four Views Monumental 4
Hotell asub Lido piirkonna südames, peatänava ääres. Hotelli ümbruses on arvukalt baare, restorane ja poode. Funchali keskus jääb vaid 30-minutilise jalutuskäigu kaugusele. Hotelli lähedalt saab alguse lilledega ääristatud rannapromenaad.


Four Views Baia 4
Hotell asub mäe nõlval, Funchali keskuse lähedal. Hotellist avanevad kaunid vaated ookeanile ja Funchali vanalinnale. Kauplused ja ajaveetmiskohad on u 5 min jalutuskäigu kaugusel.


Raga 4
1976. a ehitatud ja 2006. a lõpus täies ulatuses renoveeritud hotellis on kaasaegse sisustusega valgusküllased üldruumid. Hotell asub Lido piirkonna südames, rannapromenaadi lähedal.

Pestana Bay Ocean Aparthotel 4
Hotell asub rahulikus piirkonnas u 5 km kaugusel Funchali kesklinnast asuval Praia Formosa laavakivirannal. Mitu korda päevas tasuta transport Funchali. Hotellist avanevad kaunid vaated ookeanile.

Pestana Village Miramar Garden Resort 4+
Kaunis ja stiilne hotell asub vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel Funchali keskusest. Hotelli läheduses on baarid, poed ja restoranid. Hooneid ümbritseb lopsakas troopiline aed, mis on võitnud mitmeid aiandusauhindu ning kus korraldatakse huvilistele puid-põõsaid tutvustavaid ekskursioone.


Pestana Promenaad 4+
Hotell asub Lido piirkonnas, rannapromenaadi ääres. Suurepärased vaated ookeanile, läheduses bussipeatus, kauplused, restoranid.

Royal Savoy 5
Väga hea asukohaga kõrgetasemeline hotellikompleks mere ääres. Hotelli läheduses on baarid, restoranid, ostukeskused ja diskoteegid. Funchali keskusesse u 1km. Bussi- ja taksopeatus u 100 m kaugusel hotellist.

Hotellid
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,