Hotellid

Falcon Hills Hotel 3
Hotell Falcon Hills pakub vaadet Siinai mäele ning soodsat, ent kvaliteetset majutust. Läheduses on 2 randa.

Sun Set Hotel 3
Tagasihoidlik hotell Naama Bay ja Vana Sharmi vahel Hadaba piirkonnas.

Bay View Hotel 3
Hotell asub Naama Bay lahe lõunaosas otse Sharm el Sheikhi kuurordi keskuses, rahvusvahelisest lennujaamast 14 km kaugusel. Mugav asukoht kuurordi peatänavate läheduses aitab teil tunnetada idamaisest diskomuusikast ja baarimelust tulvil öö lõbusat hingust.

Falcon Inn Viva Sharm 3
Kompaktse territooriumiga hotell Hadaba linnaosas Naama Bay ja Vana Sharmi vahel.

Tropicana Tivoli 3+
Hadaba linnaosas Ras Um el Sidi mäel asuv hotell Naama Bay lähedal.

Mexicana Sharm Resort 4
See nelja tärniga pärjatud Sharm el-Sheikhi puhkekeskus pakub sukeldumiskeskust ja tasuta transporditeenust keskuse eraranda.

Sol y Mar Naama Bay 4
Kaasaegne 4* hotell Sol Y Mar Naama Bay asub Sharm el-Sheikhi südames, Naama Bay lahe rannikul, jalutuskäigu kaugusel rannast ja Naama Bay põnevast ööelukeskusest.

Sol y Mar Sharks Bay 4
Kaasaegne nelja tärni hotell, mis avati 2009. aasta kevadel.

Marmara Hotel 4
Merest eemal asuv hea teenindusega hotell, kust klientide tagasiside on olnud valdavalt positiivne. Lähedal asub suur meelelahutuskeskus Alf Leila Wa Leila, samuti Sharmi kõige nooblim kaubanduskeskus Il Mercato. Sobib noortele seltskondadele, aga ka perepuhkuseks.

Tropicana Rosetta & Jasmine Club 4
Asub Naama Bay vahetuses läheduses, kolm basseini ja kohapealne idamaine turg. Vaid kilomeetri kaugusel Sharm el Sheikhi keskusest!

Oriental Rivoli Resort 4
Uus andaluusia stiilis ehitatud hotell Naama Bay alguses. Huvitav sisekujundus ning meeldiva sisustusega toad. Standardtoad on ilma rõduta. Kvaliteetne hotell, mis sobib neile, kes soovivad Naama Bay lärmakast elust osa saada.

Sharm Inn Amarein 4
Hotell asub Hadabas, 20 km kaugusel lennujaamast ja 7 km kaugusel Naama Bay’st.

Pasadena Hotel & Resort 4+
Hotell asub 40 minuti autosõidu kaugusel Sharm el Sheikh'i lennujaamast, La Strada ostutänav on vaid 10 minuti jalutuskäigus kaugusel hotellist.

AA Grand Oasis Resort 4+
Basseinist panoraamvaated Punasele merele, asub 15-minutilise autosõidu kaugusel lennujaamast ja ainult 9 km kaugusel populaarsest Naama lahe piirkonnast.

Domina Coral Bay Aquamarine 5
Domina Coral Bay Aquamarine asub hotellikompleksi keskel, kust avaneb imeilus vaade Tiran saarele ja merele. Hotell koosneb 4 kahe- ja kolmekorruselisest hoonest ja 2 villas.

Domina Coral Bay Elisir 5
Domina Coral Bay Elisir hotelli kõrval asub luksuslik tervisekeskus, kuhu pääseb maa-aluse tunneli kaudu. Sobib inimestele, kes eelistab mugavust ja privaatsust. 2009. aastal ehitatud hotell koosneb kahekorruselisest hoonest.

Domina Coral Bay Harem Deluxe 5
Egiptuse suurim kuurorthotell hõlmab 1 000 000 m2 suuruse ala. Hotellikompleks asub 7 km kaugusel Sharm El Sheikh’i lennujaamast, 5 km Naama Bay`st. Hotellikompleks asub otse rannas, sõltuvalt hotellist on randa maksimaalselt 400 meetrit.

Domina Coral Bay Kings Lake 5
Domina Coral Bay Kings Lake asub südames hotellikompleksi keskel ning vaid mõne sammu kaugusel rannast. Hotell koosneb ühest 2-korruselisest hoonest.

Domina Coral Bay Oasis Garden 5
Domina Coral Bay Oasis Garden asub kuurorthotelli peavastuvõtu lähedal, kust avaneb imeilus vaade Tiran saarele ja merele. Hotell koosneb 8 maroko stiilis ehitatud kahe- ja kolmekorruselisest hoonest, mis on ümbritsetud rohelusega ja pakuvad vaadet merele ja aeda.

Domina Coral Bay Prestige Pool 5
Luksusliku Domina Coral Bay Prestige Pool hotelli kõrval asub Elisir tervisekeskus ja sukeldumiskeskus. Hotellil on oma ekslusiivne rand, 2 soojendusega basseini. Klientide kasutuses on „soolajärv“– hiiglaslik bassein mereveega ja Elisir spaa-keskus. Hotell sobib mugavust ja privaatsust eelistavatele reisijatele.

Domina Coral Bay Sultan Pool 5
Domina Coral Bay Sultan Pool asub Elisir SPA keskuse kõrval ning vaid mõne sammu kaugusel rannast. Hotell koosneb 5 kahe- ja kolmekorruselisest hoonest.

Oriental Resort 5
Hea hotell suurte mugavate tubadega ja ilusa rohelise territooriumiga. Soovitame peredele.

Stella Di Mare 5
Uus luksuslik VIP-klassi hotell mere kaldal, Naama Bay lahe ääres.

Jaz Mirabel Park Resort 5
Hotell moodustab ühe osa suurest Mirabeli puhkekompleksist Nabq Bay's. Kompleksis on kokku 76 poodi, palju restorane ja mitmesuguseid vabaaja veetmise võimalusi. Hotellide infrastruktuur on ühine ja teenused risti kasutatavad.

Jaz Mirabel Club 5
Hotellis on olemas kõik vajalik täisväärtusliku puhkuse jaoks - roheline hoolitsetud territoorium, hea teenindus, aktiivne animatsioon, ööklubi.

Iberotel Lido "Boutique Hotel" 5
Naama Bay varjatud pärliks nimetatud ja klientide poolt ülivõrdes hinnatud omanäoline butiikhotell, mille 3-korruseline hoone on ehitatud merre rannae ankurdatud laevana.

Sunrise Select Diamond Beach Resort 5
Ilus, hoolitsetud territoorium jagatud aktiivse puhkuse ja lõõgastumise tsoonideks. Asub vanalinnas, kus saab minna suveniiride ja kingituste järele. Kõrval asub Iberotel Grand kus toimub disko. Läheduses on ilusad korallid mis pakub rõõmu snorgeldumishuvilistele.

Sunrise Grand Select Arabian Beach Resort 5
Uus hotell asub 5 km kaugusel Sharm el Sheikh`i lennujaamast, 14 km kaugusel kesklinnast ja 300 m kaugusel rannast.

Hotellid
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,