Hotel Sea View 2

Otse rannas, väike 14-toaga 2* hotell. Hotell oli ehitatud 1994 aastal ja viimati renoveeritud 2013. Hotell asub 16 km kaugusel Trivandrumi lennujaamast.

Hind al.  1193 €  / 12 ööd/reisija majutusega 2-ses toas, hommikusöögid Kuurort: India, Kerala (Kovalam) Koduleht: http://www.hotelseaviewpalace.com/Kovalam-Hotels/ Asukoht ja üldiseloomustus: Tegemist on tagasihoidliku 2* hotelliga. Hotell oli ehitatud 1994 aastal ja viimati renoveeritud 2013. Üldiselt hotellil on hea tagasiside, sobib väga hästi madala eelarvega reisijatele. Hotell asub 16 km kaugusel Trivandrumi lennujaamast. Hotellis on 24/7 reception ning toateenindus (lisatasu eest). Rand ja basseinid: Hotell asub otse Light House rannas. Majutus: Hotellis on 14 tuba. Restoranid ja toitlustamine: Hommikusöögid (BB) ▪ pearestoran Majutus: Hotellis on kokku 14 tuba. Toatüübid: standardtoad ja deluxe toad. Kõiki tube on võimalik broneerida TWIN või DBL (DBL King Size) voodiga. Teenused: kauplus ▪ autorent ▪ parkla ▪ pesumaja ja keemiline puhastus ▪  valuutavahetus ▪ arst Meelelahutus ja sport: Ayurveda keskus Otse rannas, väike 14-toaga 2* hotell. Hotell oli ehitatud 1994 aastal ja viimati renoveeritud 2013. Hotell asub 16 km kaugusel Trivandrumi lennujaamast. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Hotel Sea View 2
Otse rannas, väike 14-toaga 2* hotell. Hotell oli ehitatud 1994 aastal ja viimati renoveeritud 2013. Hotell asub 16 km kaugusel Trivandrumi lennujaamast.

Hotel Sea View 2
Hotel Sea View 2


Hind al.  1193 €  / 12 ööd/reisija majutusega 2-ses toas, hommikusöögid


Kuurort: India, Kerala (Kovalam)
Koduleht: http://www.hotelseaviewpalace.com/Kovalam-Hotels/


Asukoht ja üldiseloomustus:
Tegemist on tagasihoidliku 2* hotelliga. Hotell oli ehitatud 1994 aastal ja viimati renoveeritud 2013. Üldiselt hotellil on hea tagasiside, sobib väga hästi madala eelarvega reisijatele. Hotell asub 16 km kaugusel Trivandrumi lennujaamast. Hotellis on 24/7 reception ning toateenindus (lisatasu eest).

Rand ja basseinid:
Hotell asub otse Light House rannas.

Majutus:
Hotellis on 14 tuba.

Restoranid ja toitlustamine:
Hommikusöögid (BB)
▪ pearestoran

Majutus:
Hotellis on kokku 14 tuba. Toatüübid: standardtoad ja deluxe toad.
Kõiki tube on võimalik broneerida TWIN või DBL (DBL King Size) voodiga.

Teenused:
kauplus ▪ autorent ▪ parkla ▪ pesumaja ja keemiline puhastus ▪  valuutavahetus ▪ arst

Meelelahutus ja sport:
Ayurveda keskus


Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Hotel Sea View 2 Otse rannas, väike 14-toaga 2* hotell. Hotell oli ehitatud 1994 aastal ja viimati renoveeritud 2013. Hotell asub 16 km kaugusel Trivandrumi lennujaamast.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,