Hotel Esplendid 3*

Hotell Esplendid on vaid 300 meetri kaugusel rannast ning paikneb Costa Brava kuurortlinnas Blanesis.

Kohapeal on sise- ja välibasseinid, saun ja jõusaal. Sellel kaunite aedadega hotellil on seinatennise- ja tenniseväljakud. Suvel pakub hotell meelelahutusprogrammi. Pakutavad toad on lihtsad ja mugavad ning privaatse terrassi ja konditsioneeriga. Lisaks on olemas televiisor ja seif ning privaatne vannituba koos tualetitarvetega. Hotellis on buffet-restoran ja 3 baari, sealhulgas basseiniäärne baar. Hotellis ei serveerita alkohoolseid jooke. Hotell Esplendid on 1,5 km kaugusel Blanesi kesklinnast ja jahisadamast. Hotelli ümbruses on baarid, restoranid ja tänavaturud. Hotelli vastuvõtt on avatud ööpäev läbi ning turismiinfost on võimalik üürida autot. Lisatasu eest saab kohapeal parkida. Hotell Esplendid on vaid 300 meetri kaugusel rannast ning paikneb Costa Brava kuurortlinnas Blanesis. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Hotel Esplendid 3*
Hotell Esplendid on vaid 300 meetri kaugusel rannast ning paikneb Costa Brava kuurortlinnas Blanesis.
Hotel Esplendid 3*
Kohapeal on sise- ja välibasseinid, saun ja jõusaal. Sellel kaunite aedadega hotellil on seinatennise- ja tenniseväljakud. Suvel pakub hotell meelelahutusprogrammi.

Pakutavad toad on lihtsad ja mugavad ning privaatse terrassi ja konditsioneeriga. Lisaks on olemas televiisor ja seif ning privaatne vannituba koos tualetitarvetega. Hotellis on buffet-restoran ja 3 baari, sealhulgas basseiniäärne baar. Hotellis ei serveerita alkohoolseid jooke.

Hotell Esplendid on 1,5 km kaugusel Blanesi kesklinnast ja jahisadamast. Hotelli ümbruses on baarid, restoranid ja tänavaturud. Hotelli vastuvõtt on avatud ööpäev läbi ning turismiinfost on võimalik üürida autot. Lisatasu eest saab kohapeal parkida.
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Hotel Esplendid 3* Hotell Esplendid on vaid 300 meetri kaugusel rannast ning paikneb Costa Brava kuurortlinnas Blanesis.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,