Hedef Rose Garden Hotel 4

Uus hotell, mis sobib hästi tagasihoidliku eelarvega puhkajale. Hotell asub Konaklis, 100 km kaugusel Antalya lennujaamast, 12 km kaugusel Alanyast, Konaklis. Rand on 350 m kaugusel.

Koduleht:  www.hedefrosegarden.comAsukoht ja üldiseloomustus:2007. aastal ehitatud hotell paikneb 12 000 m² suurusel territooriumil. Koosneb kahest omavahel ühendatud 5-korruselisest hoonest.Rand ja basseinid:Oma liiva-kiviklibune rand  ▪ välibassein ▪ sisebassein ▪ 2 veeliumägeRannarätikuid ei ole. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on nii rannas kui ka basseini ääres tasuta.Restoranid:Pearestoran ▪ 4 baariMajutus:• Standardtoa pindala on 22 m²; tubadesse mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps.• Peretoas on 2 uksega eraldatud magamistuba, mahub 3+1 inimest, pindala 42 m².• 2 tuba erivajadustega inimestele.Tubades on:Vann ▪ föön ▪ individuaalne kliimaseade ▪ teler ▪ telefon ▪ minibaar (tühi) ▪ seif (tasuline) ▪ rõduPõrandal vaipkate. Koristamine – iga päev, voodipesu vahetus – 2 korda nädalas.Teenused:Arst väljakutsel ▪ spaa-ilusalong ▪ juuksur ▪ kauplus ▪ valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkimine ▪ konverentsisaal (kuni 80 inimesele) ▪ Wi-Fi (fuajees, tasuta) ▪ Internetikohvik (tasuline)Lastele:Lastemenüü (õhtusöögi ajal) ▪ lastebassein ▪ miniklubi (4-12-aastastele) ▪ lastevoodid ja -toolid (tasuline).Meelelahutus ja sport: Tasuta teenused:Türgi saun ▪ aeroobika ▪ rannavõrkpall ▪ lauatennis ▪ tenniseväljak ▪ tennisereketite ja –pallide laenutus ▪ meelelahutusprogramm ▪ piljard ▪ diskoteek (joogid lisatasu eest).Tasulised teenused:Saun ▪ massaa¾ ▪ tenniseväljaku valgustus ▪ veespordialad Uus hotell, mis sobib hästi tagasihoidliku eelarvega puhkajale. Hotell asub Konaklis, 100 km kaugusel Antalya lennujaamast, 12 km kaugusel Alanyast, Konaklis. Rand on 350 m kaugusel. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Hedef Rose Garden Hotel 4
Uus hotell, mis sobib hästi tagasihoidliku eelarvega puhkajale. Hotell asub Konaklis, 100 km kaugusel Antalya lennujaamast, 12 km kaugusel Alanyast, Konaklis. Rand on 350 m kaugusel.
Hedef Rose Garden Hotel 4
Hedef Rose Garden Hotel 4

Koduleht www.hedefrosegarden.com


Asukoht ja üldiseloomustus:

2007. aastal ehitatud hotell paikneb 12 000 m² suurusel territooriumil. Koosneb kahest omavahel ühendatud 5-korruselisest hoonest.


Rand ja basseinid:

Oma liiva-kiviklibune rand  ▪ välibassein ▪ sisebassein ▪ 2 veeliumäge

Rannarätikuid ei ole. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on nii rannas kui ka basseini ääres tasuta.


Restoranid:

Pearestoran ▪ 4 baari


Majutus:

• Standardtoa pindala on 22 m²; tubadesse mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps.

• Peretoas on 2 uksega eraldatud magamistuba, mahub 3+1 inimest, pindala 42 m².

• 2 tuba erivajadustega inimestele.


Tubades on:

Vann ▪ föön ▪ individuaalne kliimaseade ▪ teler ▪ telefon ▪ minibaar (tühi) ▪ seif (tasuline) ▪ rõdu

Põrandal vaipkate. Koristamine – iga päev, voodipesu vahetus – 2 korda nädalas.


Teenused:

Arst väljakutsel ▪ spaa-ilusalong ▪ juuksur ▪ kauplus ▪ valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkimine ▪ konverentsisaal (kuni 80 inimesele) ▪ Wi-Fi (fuajees, tasuta) ▪ Internetikohvik (tasuline)


Lastele:

Lastemenüü (õhtusöögi ajal) ▪ lastebassein ▪ miniklubi (4-12-aastastele) ▪ lastevoodid ja -toolid (tasuline).


Meelelahutus ja sport:

 
Tasuta teenused:

Türgi saun ▪ aeroobika ▪ rannavõrkpall ▪ lauatennis ▪ tenniseväljak ▪ tennisereketite ja –pallide laenutus ▪ meelelahutusprogramm ▪ piljard ▪ diskoteek (joogid lisatasu eest).

Tasulised teenused:

Saun ▪ massaa¾ ▪ tenniseväljaku valgustus ▪ veespordialad

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Hedef Rose Garden Hotel 4 Uus hotell, mis sobib hästi tagasihoidliku eelarvega puhkajale. Hotell asub Konaklis, 100 km kaugusel Antalya lennujaamast, 12 km kaugusel Alanyast, Konaklis. Rand on 350 m kaugusel.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,