Happy Apartment 3

Pereomandis apartementhotell asub 250 m rannast. Kaasaaegse disain, sõbraliku teenindus, puhas ja korras. Tripadvisori hindajad on andnud 4+!

Pereomandis apartemant- hotell asub Kusadasi vaikses põiktänavas, 250 meetrit Ladies Beac rannast ja 2 km. vanalinnast. Moodsa olemisega hotell, hubane ja sõbraliku teenindusega. Sobib eriti peredele, paaridele ja neile, kes hindavad mõnusat olemist. Territoorium aia ja basseiniga, basseiniosa eraldatud lastele. Päikeseterass. Hotellis on 35  eri suurusega apartementi. Apartamendid sisustatud  heledates toonides, kaasaaegne mööbel.1 magamistoaga apartementi mahub kuni 4 täiskasvanut. Lahtine köök kõige vajalikuga, külmkapp, dushiga vannituba, föön. Tubades SAT-TV, konditsioneer maksuline. Rõdu või terass. Tripadvisori ranged hindajad on andnud hotellile  4+! Pereomandis apartementhotell asub 250 m rannast. Kaasaaegse disain, sõbraliku teenindus, puhas ja korras. Tripadvisori hindajad on andnud 4+! Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Happy Apartment 3
Pereomandis apartementhotell asub 250 m rannast. Kaasaaegse disain, sõbraliku teenindus, puhas ja korras.
Tripadvisori hindajad on andnud 4+!
Happy Apartment 3

Pereomandis apartemant- hotell asub Kusadasi vaikses põiktänavas, 250 meetrit Ladies Beac rannast ja 2 km. vanalinnast.

Moodsa olemisega hotell, hubane ja sõbraliku teenindusega. Sobib eriti peredele, paaridele ja neile, kes hindavad mõnusat olemist.

Territoorium aia ja basseiniga, basseiniosa eraldatud lastele. Päikeseterass.

Hotellis on 35  eri suurusega apartementi.

Apartamendid sisustatud  heledates toonides, kaasaaegne mööbel.

1 magamistoaga apartementi mahub kuni 4 täiskasvanut. Lahtine köök kõige vajalikuga, külmkapp, dushiga vannituba, föön. Tubades SAT-TV, konditsioneer maksuline. Rõdu või terass.

Tripadvisori ranged hindajad on andnud hotellile  4+!

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Happy Apartment 3 Pereomandis apartementhotell asub 250 m rannast. Kaasaaegse disain, sõbraliku teenindus, puhas ja korras. Tripadvisori hindajad on andnud 4+!
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,