Grand Mir`Amor 4+

Uus hotell Kirisi asulas 7 km kaugusel Kemerist, Kirisi asulas, oma kiviklibunerand on 250 m kaugusel.

Kuurort: Kemer Koduleht: www.grandmiramorhotel.com Asukoht ja üldiseloomustus: Hotell on ehitatud 2011. aastal, üldpindala 10 790 m2. Hotell asub 62 km kaugusel Antalya lennujaamast ja 7 km kaugusel Kemerist, Kirisi asulas. Rand ja basseinid: Hotellil on oma kiviklibune rand. Päevavarjud, lamamistoolid, madratsid on nii rannas kui ka basseini ääres tasuta. Rannarätikud on ka tasuta.Välibassein ▪ 2 veeliumäge ▪ sisebassein Restoranid ja toitlustamine:Restoran ▪ 2 baari Majutus: 4-korruselises hoones on kokku 134 standardtuba, üks neist on erivajadustega inimestele. Tuppa mahub maksimaalselt 2 täiskasvanut ja 2 last, pindala 20–24 m². Tubades on: Vannituba dušiga ▪ individuaalne kliimaseade ▪ minibaar (joogivesi saabumisel tasuta) ▪ seif (tasuline) ▪ televiisor ▪ telefon ▪ föön ▪ rõdu või terrass ▪ traadita internet (tasuline)Põrandatel laminaatkate. Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus 3 korda nädalas. Teenused: Arstikabinet ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ valuutavahetus ▪ autorent ▪ internetikohvik ja traadita internet (lobbis, tasulised) Lastele Lastebassein ▪ mänguväljak ▪ lapsevanker Meelelahutus ja sport: Tasuta teenused: Saun, türgi saun ▪ jõusaal ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ meelelahutus ▪ elav muusika (1 kord nädalas)  ▪ disko (sissepääs)  Tasulised teenused: Massaa¾ ▪ spaakeskus ▪ piljard Uus hotell Kirisi asulas 7 km kaugusel Kemerist, Kirisi asulas, oma kiviklibunerand on 250 m kaugusel. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Grand Mir`Amor 4+
Uus hotell Kirisi asulas 7 km kaugusel Kemerist, Kirisi asulas, oma kiviklibunerand on 250 m kaugusel.
Grand Mir`Amor 4+

Kuurort: Kemer
Koduleht: www.grandmiramorhotel.com

Asukoht ja üldiseloomustus:
Hotell on ehitatud 2011. aastal, üldpindala 10 790 m2. Hotell asub 62 km kaugusel Antalya lennujaamast ja 7 km kaugusel Kemerist, Kirisi asulas.

Rand ja basseinid:
Hotellil on oma kiviklibune rand. Päevavarjud, lamamistoolid, madratsid on nii rannas kui ka basseini ääres tasuta. Rannarätikud on ka tasuta.

Välibassein ▪ 2 veeliumäge ▪ sisebassein


Restoranid ja toitlustamine:

Restoran ▪ 2 baari

Majutus:
4-korruselises hoones on kokku 134 standardtuba, üks neist on erivajadustega inimestele. Tuppa mahub maksimaalselt 2 täiskasvanut ja 2 last, pindala 20–24 m².


Tubades on:
Vannituba dušiga ▪ individuaalne kliimaseade ▪ minibaar (joogivesi saabumisel tasuta) ▪ seif (tasuline) ▪ televiisor ▪ telefon ▪ föön ▪ rõdu või terrass ▪ traadita internet (tasuline)

Põrandatel laminaatkate. Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus 3 korda nädalas.


Teenused:

Arstikabinet ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ valuutavahetus ▪ autorent ▪ internetikohvik ja traadita internet (lobbis, tasulised)

Lastele

Lastebassein ▪ mänguväljak ▪ lapsevanker

Meelelahutus ja sport:


Tasuta teenused:
Saun, türgi saun ▪ jõusaal ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ meelelahutus ▪ elav muusika (1 kord nädalas)  ▪ disko (sissepääs) 


Tasulised teenused:
Massaa¾ ▪ spaakeskus ▪ piljard

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Grand Mir`Amor 4+ Uus hotell Kirisi asulas 7 km kaugusel Kemerist, Kirisi asulas, oma kiviklibunerand on 250 m kaugusel.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,