Gold Sand Holiday Village HV-2 4*

Hotell asub 100 km kaugusel Antalya lennujaamast, 20 km kaugusel Alanya linnast, mere ääres.

Koduleht: http://www.goldsandincekum.com/Asukoht ja üldiseloomustus:Hotell asub 100 km kaugusel Antalya lennujaamast, 20 km kaugusel Alanya linnast, mere ääres. Ehitatud 2011 aastal, territoorium 169000 m2. Rand ja basseinid: Hotell asub mere ääres, oma liiva-kiviklibune rand. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta nii rannas kui ka basseini ääres. bassein ▪ veeliumägedega bassein ▪ sisebassein ▪ lastebasseinRestoranid ja toitlustamine:Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastusjoogid  ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad,  import- ja kohalikud alkohoolsed joogidKõik hinnas teenused kehtivad kella 10.00 kuni 24.00.pearestoran ▪ a’la carte restoran ▪ snack baar ▪ ööklubi-baar Majutus:Hotell koosneb 50 ühekorruselistest majadest (bungalow)Tubades on: vann ▪ kliimaseade ▪ rõdu või terrass ▪ LCD televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (tasuline) ▪ seif (lisatasu eest) ▪ föön.Tube koristatakse iga päev. Toateenindus 24h (lisatasu eest)Teenused:valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkla ▪ arstikabinet ▪ juuksur ▪ jõusaal ▪ kauplused ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ konverentsisaal ▪ internetikohvik (lisatasu eest).Lastele: lastebassein ▪ mänguväljak ▪ TV tuba ▪ mängutuba ▪ miniklubi 4-12-aastastele ▪ lapsehoidja (tasuline) Meelelahutus ja sport:Tasuta teenused: jõusaal ▪ rannavõrkpall ▪ rannajalgpall ▪ korvpall ▪ aeroobika ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ meelelahutusprogrammid.Tasulised teenused:  saun ▪ türgi saun ▪ massaa¾ ▪ piljard ▪ playstation ▪ tennis ▪ veespordialad. Hotell asub 100 km kaugusel Antalya lennujaamast, 20 km kaugusel Alanya linnast, mere ääres. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Gold Sand Holiday Village HV-2 4*
Hotell asub 100 km kaugusel Antalya lennujaamast, 20 km kaugusel Alanya linnast, mere ääres.
Gold Sand Holiday Village HV-2 4*
Gold Sand Holiday Village HV-2 4*
Kodulehthttp://www.goldsandincekum.com/

Asukoht ja üldiseloomustus:
Hotell asub 100 km kaugusel Antalya lennujaamast, 20 km kaugusel Alanya linnast, mere ääres. Ehitatud 2011 aastal, territoorium 169000 m2. 

Rand ja basseinid: 
Hotell asub mere ääres, oma liiva-kiviklibune rand. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta nii rannas kui ka basseini ääres. 
bassein ▪ veeliumägedega bassein ▪ sisebassein ▪ lastebassein

Restoranid ja toitlustamine:
Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastusjoogid  ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) 
Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad,  import- ja kohalikud alkohoolsed joogid
Kõik hinnas teenused kehtivad kella 10.00 kuni 24.00.
pearestoran ▪ a’la carte restoran ▪ snack baar ▪ ööklubi-baar 

Majutus:
Hotell koosneb 50 ühekorruselistest majadest (bungalow)

Tubades on: 
vann ▪ kliimaseade ▪ rõdu või terrass ▪ LCD televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (tasuline) ▪ seif (lisatasu eest) ▪ föön.
Tube koristatakse iga päev. Toateenindus 24h (lisatasu eest)

Teenused:
valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkla ▪ arstikabinet ▪ juuksur ▪ jõusaal ▪ kauplused ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ konverentsisaal ▪ internetikohvik (lisatasu eest).

Lastele
lastebassein ▪ mänguväljak ▪ TV tuba ▪ mängutuba ▪ miniklubi 4-12-aastastele ▪ lapsehoidja (tasuline) 

Meelelahutus ja sport:
Tasuta teenused: 
jõusaal ▪ rannavõrkpall ▪ rannajalgpall ▪ korvpall ▪ aeroobika ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ meelelahutusprogrammid.
Tasulised teenused:  
saun ▪ türgi saun ▪ massaa¾ ▪ piljard ▪ playstation ▪ tennis ▪ veespordialad.
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Gold Sand Holiday Village HV-2 4* Hotell asub 100 km kaugusel Antalya lennujaamast, 20 km kaugusel Alanya linnast, mere ääres.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,