Gold Safran Hotel 4

Tagasihoidlik, väikese territooriumiga linnahotell, mis sobib kõigile, kellele meeldib puhkuse ajal linnamelust osa saada.

Koduleht: www.goldsafran.com    Asukoht ja üldiseloomustus:Asub 2 ,5 km kaugusel Alanya keskusest Obagöli linnaosas, hotelli vahetus läheduses on palju kauplusi ja baare. Ehitatud 2002. aastal, viimati renoveeritud 2007. aastal, territoorium 9 360 m². Rand on 200 m kaugusel.Antalya lennujaam: 125 kmRand ja basseinid:Hotellil on oma liiva-kivikliburand, mis asub teisel pool teed. Randa pääseb tunneli kaudu. Rannabaar. Rannarätikuid ei ole. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on rannas tasulised, basseini ääres tasuta.2 välibasseini ▪ liumägiRestoranid ja toitlustamine: Kõik hinnasPearestoran ▪ 2 baariMajutus:6-korruselises peahoones ja 4-korruselises kõrvalhoones on kokku 158 tuba. Toad on erakordselt avarad - 42 m2.▪ Standardtuba – mahub 3+1 inimest, toas on 1 lai ja 1 kitsas voodi▪ Peretuba - Kahetoaline peretuba – kaks uksega eraldatud magamistuba, mahub 5 inimestTubades on:Dušš ▪ föön ▪ individuaalne kliimaseade ▪ teler ▪ telefon ▪ minibaar (tasuta vesi) ▪ seif (tasuline) ▪ rõduPõrandatel vaipkate või keraamiline plaat-Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus 2 korda nädalas.Toateenindus (tasuline)Teenused: TV-tuba ▪ arstikabinet (arst väljakutsel) ▪ ilusalong ▪ juuksur ▪ kauplus ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkimine ▪ konverentsisaal (kuni 80 inimest) ▪ wifi lobbis ja internetinurk (tasulised)Lastele:Lastebassein ▪ mänguväljak ▪ miniklubi (4-12-aastastele)Meelelahutus ja sport:Tasuta teenused:Jõusaal ▪ rannavõrkpall ▪ noolemäng ▪ meelelahutusprogrammTasulised teenused:Saun ▪ türgi saun ▪ massaa¾ ▪ piljard ▪ veespordialad Tagasihoidlik, väikese territooriumiga linnahotell, mis sobib kõigile, kellele meeldib puhkuse ajal linnamelust osa saada. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Gold Safran Hotel 4
Tagasihoidlik, väikese territooriumiga linnahotell, mis sobib kõigile, kellele meeldib puhkuse ajal linnamelust osa saada.
Gold Safran Hotel 4
Gold Safran Hotel 4

Kodulehtwww.goldsafran.com

 

 

 

 


Asukoht ja üldiseloomustus:
Asub 2 ,5 km kaugusel Alanya keskusest Obagöli linnaosas, hotelli vahetus läheduses on palju kauplusi ja baare. Ehitatud 2002. aastal, viimati renoveeritud 2007. aastal, territoorium 9 360 m². Rand on 200 m kaugusel.

Antalya lennujaam: 125 km


Rand ja basseinid:
Hotellil on oma liiva-kivikliburand, mis asub teisel pool teed. Randa pääseb tunneli kaudu. Rannabaar. Rannarätikuid ei ole. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on rannas tasulised, basseini ääres tasuta.

2 välibasseini ▪ liumägi


Restoranid ja toitlustamine: 
Kõik hinnas

Pearestoran ▪ 2 baari


Majutus:
6-korruselises peahoones ja 4-korruselises kõrvalhoones on kokku 158 tuba. Toad on erakordselt avarad - 42 m2.

▪ Standardtuba – mahub 3+1 inimest, toas on 1 lai ja 1 kitsas voodi
▪ Peretuba - Kahetoaline peretuba – kaks uksega eraldatud magamistuba, mahub 5 inimest


Tubades on:
Dušš ▪ föön ▪ individuaalne kliimaseade ▪ teler ▪ telefon ▪ minibaar (tasuta vesi) ▪ seif (tasuline) ▪ rõdu
Põrandatel vaipkate või keraamiline plaat-
Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus 2 korda nädalas.
Toateenindus (tasuline)


Teenused
TV-tuba ▪ arstikabinet (arst väljakutsel) ▪ ilusalong ▪ juuksur ▪ kauplus ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkimine ▪ konverentsisaal (kuni 80 inimest) ▪ wifi lobbis ja internetinurk (tasulised)

Lastele:
Lastebassein ▪ mänguväljak ▪ miniklubi (4-12-aastastele)


Meelelahutus ja sport:


Tasuta teenused:
Jõusaal ▪ rannavõrkpall ▪ noolemäng ▪ meelelahutusprogramm


Tasulised teenused:
Saun ▪ türgi saun ▪ massaa¾ ▪ piljard ▪ veespordialad

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Gold Safran Hotel 4 Tagasihoidlik, väikese territooriumiga linnahotell, mis sobib kõigile, kellele meeldib puhkuse ajal linnamelust osa saada.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,