Flaminko 4

Hotell asub 40 km kaugusel Burgase lennujaamast, 600 m Päikeseranniku keskusest ja 200 meetri rannast. Hotell on avatud 2004 aastal. Hotell koosneb ühest 6-korruselisest hoonest.

 Koduleht: http://www.flamingo-sunnybeach.biz/#/Overview_and_Availability Asukoht: 2004 a. avatud hotell asub 40 km kaugusel Burgase lennujaamast, 600 m Päikeseranniku keskusest, 200 meetri rannast.  Rand: Liivarand asub 200 m kaugusel hotellist. Rannas: päikesevarjud ja lamamistoolid on lisatasu eest, basseini ääres tasuta.  ▪ välibassein Restoranid ja toitlustamine: Hommiku-ja õhtusöögid (HB); Täispansion (FB) pearestoran ▪ 2 baari Majutus: Koosneb ühest 6-korruselisest hoonest. Kokku on 158 tuba. Tubades: vannituba ▪ rõdu ▪ konditsioneer ▪ televiisor ▪ telefon Teenused: valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkla ▪ takso tellimine ▪ kauplused ▪ pesumaja ja keemiline puhastus ▪ ilusalong ▪ seif ▪ ärikeskus ▪ internet Lastele: lastele eraldatud osa täiskasvanute basseinist ▪ mänguväljak Meelelahutus ja sport: saun ▪ massaa¾ ▪ jõusaal ▪ piljard ▪ veespordialad rannas ▪ videomängud Hotell asub 40 km kaugusel Burgase lennujaamast, 600 m Päikeseranniku keskusest ja 200 meetri rannast. Hotell on avatud 2004 aastal. Hotell koosneb ühest 6-korruselisest hoonest. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Flaminko 4
Hotell asub 40 km kaugusel Burgase lennujaamast, 600 m Päikeseranniku keskusest ja 200 meetri rannast. Hotell on avatud 2004 aastal. Hotell koosneb ühest 6-korruselisest hoonest.
Flaminko 4

 

Koduleht: http://www.flamingo-sunnybeach.biz/#/Overview_and_Availability


Asukoht:
2004 a. avatud hotell asub 40 km kaugusel Burgase lennujaamast, 600 m Päikeseranniku keskusest, 200 meetri rannast. 

Rand:
Liivarand asub 200 m kaugusel hotellist. Rannas: päikesevarjud ja lamamistoolid on lisatasu eest, basseini ääres tasuta. 
▪ välibassein

Restoranid ja toitlustamine:
Hommiku-ja õhtusöögid (HB); Täispansion (FB)
pearestoran ▪ 2 baari

Majutus:
Koosneb ühest 6-korruselisest hoonest. Kokku on 158 tuba.

Tubades:
vannituba ▪ rõdu ▪ konditsioneer ▪ televiisor ▪ telefon

Teenused:
valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkla ▪ takso tellimine ▪ kauplused ▪ pesumaja ja keemiline puhastus ▪ ilusalong ▪ seif ▪ ärikeskus ▪ internet

Lastele:
lastele eraldatud osa täiskasvanute basseinist ▪ mänguväljak

Meelelahutus ja sport:
saun ▪ massaa¾ ▪ jõusaal ▪ piljard ▪ veespordialad rannas ▪ videomängud

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Flaminko 4 Hotell asub 40 km kaugusel Burgase lennujaamast, 600 m Päikeseranniku keskusest ja 200 meetri rannast. Hotell on avatud 2004 aastal. Hotell koosneb ühest 6-korruselisest hoonest.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,