Erkal Resort Hotel 3*

Uus, mugav, väike hotell asub Kemeri äärelinnas, 60 km kaugusel Antalya lennujaamast.

Kuurort: KemerKoduleht: www.erkalresorthotel.comAsukoht ja üldiseloomustus:Asub Kemeri äärelinnas, 60 km kaugusel Antalya lennujaamast.. Hotellil on oma rand, aga meri on umbes poole kilomeetri kaugusel. Ehitatud 2008. aastal, väike territoorium - vaid 1 700 m². Rand ja basseinid:Oma kiviklibune rand, pisut on ka liiva. Rand on umbes 600 m kaugusel. Rannarätikud: tagatise alusel. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta nii rannas kui ka basseini ääres.Välibassein.Restoranid ja toitlustamine:Restoran ▪ 2 baariMajutus:Hotellis on 65 tuba.▪ Standardtuba – pindala 21 m², mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps▪ Peretuba – 2 uksega eraldatud magamistuba, ühes neist on nari, mahub 3+1 inimest, pindala 31 m²Tubades on: Dušš ▪ föön ▪ individuaalne kliimaseade ▪ teler ▪ telefon ▪ minibaar (tasuline) ▪ seif (tasuline) ▪ rõduPõrandad keraamiliste plaatidega. Tube koristatakse iga päev. voodipesu vahetus 2 korda nädalas.Teenused:Pesula ▪ keemiline puhastus ▪ valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkimine ▪ kauplused ▪ internet (tasuline)Lastele:Lastebassein ▪ veeliumägi Meelelahutus ja sport: Tasuta teenused: Rannavõrkpall ▪ noolemängTasulised teenused:Saun ▪ türgi saun ▪ massaa¾ ▪ veespordialad rannasOluline teada:Kontrollige hotelli saabumisel tasuliste ja tasuta teenuste nimekirja. Hotellidel on õigus pakutavaid teenuseid muuta, teenuseid võib juurde tulla, aga ka ära jääda. Samuti võib hooaja jooksul muutuda hotelli hinnapoliitika: mis enne oli tasuta, muutub tasuliseks ja vastupidi. Hooaja alguses ja lõpus (eriti aprillis-mais ja oktoobris-novembris) võib osa teenuseid mitte toimida. Hooaja ametlik algus ja lõpp kõigub aastati pisut, sest see sõltub eelkõige ilmast. Kontrollige infot reisikorraldajalt.   Uus, mugav, väike hotell asub Kemeri äärelinnas, 60 km kaugusel Antalya lennujaamast. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Erkal Resort Hotel 3*
Uus, mugav, väike hotell asub Kemeri äärelinnas, 60 km kaugusel Antalya lennujaamast.
Erkal  Resort Hotel 3*
Erkal  Resort Hotel 3*
Kuurort: Kemer

Koduleht: www.erkalresorthotel.comAsukoht ja üldiseloomustus:

Asub Kemeri äärelinnas, 60 km kaugusel Antalya lennujaamast.. Hotellil on oma rand, aga meri on umbes poole kilomeetri kaugusel. Ehitatud 2008. aastal, väike territoorium - vaid 1 700 m². 


Rand ja basseinid:

Oma kiviklibune rand, pisut on ka liiva. Rand on umbes 600 m kaugusel. Rannarätikud: tagatise alusel. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta nii rannas kui ka basseini ääres.

Välibassein.


Restoranid ja toitlustamine:

Restoran ▪ 2 baari


Majutus:

Hotellis on 65 tuba.

▪ Standardtuba – pindala 21 m², mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps

▪ Peretuba – 2 uksega eraldatud magamistuba, ühes neist on nari, mahub 3+1 inimest, pindala 31 m²


Tubades on:

 Dušš ▪ föön ▪ individuaalne kliimaseade ▪ teler ▪ telefon ▪ minibaar (tasuline) ▪ seif (tasuline) ▪ rõdu

Põrandad keraamiliste plaatidega. Tube koristatakse iga päev. voodipesu vahetus 2 korda nädalas.


Teenused:

Pesula ▪ keemiline puhastus ▪ valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkimine ▪ kauplused ▪ internet (tasuline)


Lastele:

Lastebassein ▪ veeliumägi 


Meelelahutus ja sport:

 
Tasuta teenused:

 Rannavõrkpall ▪ noolemäng

Tasulised teenused:

Saun ▪ türgi saun ▪ massaa¾ ▪ veespordialad rannas


Oluline teada:

Kontrollige hotelli saabumisel tasuliste ja tasuta teenuste nimekirja. Hotellidel on õigus pakutavaid teenuseid muuta, teenuseid võib juurde tulla, aga ka ära jääda. Samuti võib hooaja jooksul muutuda hotelli hinnapoliitika: mis enne oli tasuta, muutub tasuliseks ja vastupidi. 


Hooaja alguses ja lõpus (eriti aprillis-mais ja oktoobris-novembris) võib osa teenuseid mitte toimida. Hooaja ametlik algus ja lõpp kõigub aastati pisut, sest see sõltub eelkõige ilmast. Kontrollige infot reisikorraldajalt. 

 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Erkal Resort Hotel 3* Uus, mugav, väike hotell asub Kemeri äärelinnas, 60 km kaugusel Antalya lennujaamast.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,