Eftalia Resort Hotel 4

Hotell asub 110 km kaugusel Antalya lennujaamast, 150 m kaugusel rannast.

Koduleht: www.eftaliahotels.comKontseptsiooni kirjeldusAsukoht:Hotell ehitatud 2005 aastal, viimati renoveeritud 2008 aastal.Antalya lennujaam: 110 kmAlanya: 12 kmRand ja basseinid: Hotell asub 150 m kaugusel oma liivarannast. Rannas ja  basseini ääres on päikesevarjud, lamamistoolid, madratsid, rannaräritk  tasuta. Hotelli ja ranna vahel on tee.2 välibasseini ▪ veeliumäed ▪ sisebassein ▪ lastebasseinRestoranid ja toitlustamine:pearestoran ▪ a la carte restoran ▪ basseinibaar ▪ rannabaar ▪ lobby baar ▪ ööklubi baarKõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid Majutus:Hotell koosneb ühest  5-korruselisest peahoonest ja ühest  5-korruselisest Anex hoonest, kokku on 325 tuba▪ 225 standart tuba, 27 m2, mahub kuni 3 inimest▪ 70 peretuba, 39-55 m2, mahub 4-6 inimestTubades on: dušš/vann ▪ kliimaseade ▪ rõdu või terrass ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (lisatasu eest) ▪ seif  ▪ föön.Tube koristatakse iga päev.Territooriumil:valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkla ▪ arstikabinet ▪ juuksur ▪ jõusaal ▪ kauplused ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ konverentsisaal ▪ internetikohvik (lisatasu eest) ▪ diskoteekLastele: lastebassein ▪ mänguväljak ▪ miniklubi 4-12-aastastele ▪ beebivoodi ▪ lastemenüü ▪ lastetoolid ▪ lapsehoidja (tasuline)Meelelahutus ja sport:Tasuta teenused: saun ▪ türgi saun (kehakoorimine ja pesemine tasuline) ▪ mullivann ▪ jõusaal ▪ mini-jalgpall ▪ rannavõrkpall ▪ korvpall ▪ aeroobika ▪ vesiaeroobika ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ meelelahutusprogrammid.Tasulised teenused:  massaa¾ ▪ piljard ▪ motoriseeritud veespordialad. Hotell asub 110 km kaugusel Antalya lennujaamast, 150 m kaugusel rannast. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Eftalia Resort Hotel 4
Hotell asub 110 km kaugusel Antalya lennujaamast, 150 m kaugusel rannast.
Eftalia Resort Hotel 4
Eftalia Resort Hotel 4
Kodulehtwww.eftaliahotels.com

Kontseptsiooni kirjeldus

Asukoht:
Hotell ehitatud 2005 aastal, viimati renoveeritud 2008 aastal.
Antalya lennujaam: 110 km
Alanya: 12 km

Rand ja basseinid: 
Hotell asub 150 m kaugusel oma liivarannast. Rannas ja  basseini ääres on päikesevarjud, lamamistoolid, madratsid, rannaräritk  tasuta. Hotelli ja ranna vahel on tee.
2 välibasseini ▪ veeliumäed ▪ sisebassein ▪ lastebassein

Restoranid ja toitlustamine:
pearestoran ▪ a la carte restoran ▪ basseinibaar ▪ rannabaar ▪ lobby baar ▪ ööklubi baar
Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) 
Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid 

Majutus:
Hotell koosneb ühest  5-korruselisest peahoonest ja ühest  5-korruselisest Anex hoonest, kokku on 325 tuba
▪ 225 standart tuba, 27 m2, mahub kuni 3 inimest
▪ 70 peretuba, 39-55 m2, mahub 4-6 inimest

Tubades on: 
dušš/vann ▪ kliimaseade ▪ rõdu või terrass ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (lisatasu eest) ▪ seif  ▪ föön.
Tube koristatakse iga päev.

Territooriumil:
valuutavahetus ▪ autorent ▪ parkla ▪ arstikabinet ▪ juuksur ▪ jõusaal ▪ kauplused ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ konverentsisaal ▪ internetikohvik (lisatasu eest) ▪ diskoteek

Lastele
lastebassein ▪ mänguväljak ▪ miniklubi 4-12-aastastele ▪ beebivoodi ▪ lastemenüü ▪ lastetoolid ▪ lapsehoidja (tasuline)

Meelelahutus ja sport:
Tasuta teenused: 
saun ▪ türgi saun (kehakoorimine ja pesemine tasuline) ▪ mullivann ▪ jõusaal ▪ mini-jalgpall ▪ rannavõrkpall ▪ korvpall ▪ aeroobika ▪ vesiaeroobika ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ meelelahutusprogrammid.
Tasulised teenused:  
massaa¾ ▪ piljard ▪ motoriseeritud veespordialad.
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Eftalia Resort Hotel 4 Hotell asub 110 km kaugusel Antalya lennujaamast, 150 m kaugusel rannast.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,