Diamore Hotel 3+

Diamore hotelli põhiväärtus on asukoht. 5- korruseline hotell 48 numbritoaga asub otse Alanya kesklinnas. Ka avalik rand on lühikese jalutuskäigu kaugusel.

Diamore hotelli põhiväärtus on asukoht. 5- korruseline hotell 48 numbritoaga asub otse Alanya kesklinnas. Ka avalik rand on lühikese jalutuskäigu kaugusel. Hotelli territoorium pole suur, hotellitoad  ilma suurema luksuseta, aga üpris õdus. Kõik hinnas toitlustus sisaldab lisaks põhisöögikordadele ka snäkke, kesköiseid suupisteid, pärastlõunateed ja vett  toa minibaaris. Klientide tagasiside on üldiselt soosiv- kõik kiidavad asukohta, mitmekesist söögivalikut ja puhtust. Diamore hotelli põhiväärtus on asukoht. 5- korruseline hotell 48 numbritoaga asub otse Alanya kesklinnas. Ka avalik rand on lühikese jalutuskäigu kaugusel. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Diamore Hotel 3+
Diamore hotelli põhiväärtus on asukoht. 5- korruseline hotell 48 numbritoaga asub otse Alanya kesklinnas. Ka avalik rand on lühikese jalutuskäigu kaugusel.
Diamore Hotel 3+
Diamore hotelli põhiväärtus on asukoht. 5- korruseline hotell 48 numbritoaga asub otse Alanya kesklinnas. Ka avalik rand on lühikese jalutuskäigu kaugusel.

Hotelli territoorium pole suur, hotellitoad  ilma suurema luksuseta, aga üpris õdus. Kõik hinnas toitlustus sisaldab lisaks põhisöögikordadele ka snäkke, kesköiseid suupisteid, pärastlõunateed ja vett  toa minibaaris.

Klientide tagasiside on üldiselt soosiv- kõik kiidavad asukohta, mitmekesist söögivalikut ja puhtust.


Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Diamore Hotel 3+ Diamore hotelli põhiväärtus on asukoht. 5- korruseline hotell 48 numbritoaga asub otse Alanya kesklinnas. Ka avalik rand on lühikese jalutuskäigu kaugusel.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,