Delphin Botanik Resort 5

Reisi periood 28.08.2016-29.10.2016. Tallinnast. Kõik hinnas Hind al. 560 EUR. Kestus 7ööd

Koduleht:http://www.botanikhotel.com.tr/botanik/tr/ Asukoht ja üldiseloomustus: Delphin Botanik on ehitatud 1996.aastal. Viimane renoveerimine viidi läbi 2007. Hotell koosneb kuuest 5-korruselisest hoonest, mis asetsevad lopsakas, rohelusse uppuvas pargis üldpindalaga 90 000 m².Alanya piirkonna parimaid hotelle sobib tänu mitmekesistele ajaveetmisvõimalustele eriti lastega peredele. Hotellis toimib suurepärane miniklubi, lastekinos näidatakse päevasel ajal multifilme, hotellis on populaarne vitamiinibaar ja palju mitmekesiseid atraktsioone. Rand ja basseinid:Liivarand ▪ rannabaar ▪ kaks välibasseini ▪ sisebassein ▪ viis veeliumäge. Päevavarjud, lamamistoolid, madratsid ja rannarätid on nii rannas kui ka basseini ääres tasuta. Toitlustamine: Kõik hinnas (AI) Restoranid:Pearestoran ▪ 8 baari ▪ 6 a la carte restorani (itaalia, hiina, jaapani, türgi, kala- ja sushirestoran), kuhu tuleb kohad ette kinni panna. Kõik tasuta. Olemas dieetmenüü ja taimetoitlaste menüü. Majutus: Hotelli kuues hoones on: • 570 standard tuba (27 m²), kuhu mahub kuni 3 inimest. Olemas ühendatud toad ja toad puuetega inimestele. • 26 kahetoalist peretuba (40-54 m²), kuhu mahub kuni 5 inimest. Tubades on:Vann ▪ föön ▪ keskkliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (tasuta karastusjoogid ja pähklid, täiendatakse iga päev) ▪ internetiühendus kaabliga (tasuline) ▪ wifi (tasuta) ▪ seif (tasuta) ▪ rõdu Põrandad on vaipkattega. Tube koristatakse iga päev, pesu ja käterätte vahetatakse kolm korda nädalas. Reisi periood 28.08.2016-29.10.2016. Tallinnast. Kõik hinnas Hind al. 560 EUR. Kestus 7ööd Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Delphin Botanik Resort 5
Reisi periood 28.08.2016-29.10.2016. Tallinnast. Kõik hinnas
Hind al. 560 EUR. Kestus 7ööd
Delphin Botanik Resort  5

Koduleht:http://www.botanikhotel.com.tr/botanik/tr/Asukoht ja üldiseloomustus:
Delphin Botanik on ehitatud 1996.aastal. Viimane renoveerimine viidi läbi 2007. Hotell koosneb kuuest 5-korruselisest hoonest, mis asetsevad lopsakas, rohelusse uppuvas pargis üldpindalaga 90 000 m².

Alanya piirkonna parimaid hotelle sobib tänu mitmekesistele ajaveetmisvõimalustele eriti lastega peredele. Hotellis toimib suurepärane miniklubi, lastekinos näidatakse päevasel ajal multifilme, hotellis on populaarne vitamiinibaar ja palju mitmekesiseid atraktsioone.


Rand ja basseinid:

Liivarand ▪ rannabaar ▪ kaks välibasseini ▪ sisebassein ▪ viis veeliumäge. Päevavarjud, lamamistoolid, madratsid ja rannarätid on nii rannas kui ka basseini ääres tasuta.

Toitlustamine:
Kõik hinnas (AI)


Restoranid:

Pearestoran ▪ 8 baari ▪ 6 a la carte restorani (itaalia, hiina, jaapani, türgi, kala- ja sushirestoran), kuhu tuleb kohad ette kinni panna. Kõik tasuta. Olemas dieetmenüü ja taimetoitlaste menüü.


Majutus:


Hotelli kuues hoones on:
• 570 standard tuba (27 m²), kuhu mahub kuni 3 inimest. Olemas ühendatud toad ja toad puuetega inimestele.
• 26 kahetoalist peretuba (40-54 m²), kuhu mahub kuni 5 inimest.


Tubades on:

Vann ▪ föön ▪ keskkliimaseade ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (tasuta karastusjoogid ja pähklid, täiendatakse iga päev) ▪ internetiühendus kaabliga (tasuline) ▪ wifi (tasuta) ▪ seif (tasuta) ▪ rõdu


Põrandad on vaipkattega. Tube koristatakse iga päev, pesu ja käterätte vahetatakse kolm korda nädalas.

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Delphin Botanik Resort 5 Reisi periood 28.08.2016-29.10.2016. Tallinnast. Kõik hinnas Hind al. 560 EUR. Kestus 7ööd
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,