Dedeman Hotel 5

Hotell asub Antalya lähedal, Lara rannas, 3 km kaugusel Antalya keskusest ja 15 km kaugusel Antalya lennujaamast.

Koduleht: http://www.dedemanhotels.com/Asukoht ja üldiseloomustus:Hotell on ehk pisut aegunud interjööriga, kuid seda renoveeritakse. 5* hotellide hulgas tagasihoidlik. Plussiks on väga hea asukoht kaunil Lara rannal mitte väga kaugel Antalya keskusest ja vanalinnast.Rand ja basseinid:Oma liivarand vette ehitatud kaiga. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on nii rannas kui ka basseini ääres tasuta.2 välibasseini ▪ sisebassein ▪ veepark ▪ lastebasseinRestoranid ja toitlustamine:Võib valida kas täispansioni (FB+) või kõik hinnas (AI) teenuse. Täispansioni puhul on hinnas hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid. Kõik hinnas teenus sisaldab ka vahepealseid suupisteid ja kohalikke karastus- ning alkohoolseid joooke. 2 restorani ▪ 4 baari ▪ ööklubi (suvel rannas, väljaspool hooaega hotellihoones)Majutus:Hotellis on 446 standardtuba.Tubades on: Üldkliimaseade ▪ teler ▪ minibaar ▪ föön ▪ telefon ▪ vann ▪ dušš ▪ rõdu/terrass ▪ raadio Teenused:Ostukeskus ▪ 9 konverentsisaali ▪ arst ▪ juuksur ▪ pesumaja ▪ valuutavahetus ▪ autorent ▪ traadita internet (tasuta) ▪ ärikeskus ▪ parkla ▪ seifid (vastuvõtuletis, lisatasu eest)Lastele:Laste bassein ▪ mänguväljak ▪ miniklubi (3-6 -aastastele)Meelelahutus ja sport: Tasuta: Veepark ▪ jõusaal ▪ tennis ▪ mini-jalgpall ▪ korvpall ▪ võrkpall ▪ animatsioon ▪ ööklubi ▪ show-programmid ▪ saun ▪ lauatennisTasuline:massaa¾ ▪ tenniseväljakute valgustus ▪ tennisevarustus ▪ piljard ▪ türgi saun ▪ solaarium ▪ veesport ▪ sukeldumiskursused Hotell asub Antalya lähedal, Lara rannas, 3 km kaugusel Antalya keskusest ja 15 km kaugusel Antalya lennujaamast. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Dedeman Hotel 5
Hotell asub Antalya lähedal, Lara rannas, 3 km kaugusel Antalya keskusest ja 15 km kaugusel Antalya lennujaamast.
Dedeman Hotel 5
Dedeman Hotel 5

Kodulehthttp://www.dedemanhotels.com/


Asukoht ja üldiseloomustus:

Hotell on ehk pisut aegunud interjööriga, kuid seda renoveeritakse. 5* hotellide hulgas tagasihoidlik. Plussiks on väga hea asukoht kaunil Lara rannal mitte väga kaugel Antalya keskusest ja vanalinnast.


Rand ja basseinid:

Oma liivarand vette ehitatud kaiga. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on nii rannas kui ka basseini ääres tasuta.

2 välibasseini ▪ sisebassein ▪ veepark ▪ lastebassein


Restoranid ja toitlustamine:

Võib valida kas täispansioni (FB+) või kõik hinnas (AI) teenuse. Täispansioni puhul on hinnas hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid. Kõik hinnas teenus sisaldab ka vahepealseid suupisteid ja kohalikke karastus- ning alkohoolseid joooke. 

2 restorani ▪ 4 baari ▪ ööklubi (suvel rannas, väljaspool hooaega hotellihoones)


Majutus:

Hotellis on 446 standardtuba.


Tubades on:

 Üldkliimaseade ▪ teler ▪ minibaar ▪ föön ▪ telefon ▪ vann ▪ dušš ▪ rõdu/terrass ▪ raadio 


Teenused:

Ostukeskus ▪ 9 konverentsisaali ▪ arst ▪ juuksur ▪ pesumaja ▪ valuutavahetus ▪ autorent ▪ traadita internet (tasuta) ▪ ärikeskus ▪ parkla ▪ seifid (vastuvõtuletis, lisatasu eest)


Lastele:

Laste bassein ▪ mänguväljak ▪ miniklubi (3-6 -aastastele)


Meelelahutus ja sport:

 
Tasuta:

 Veepark ▪ jõusaal ▪ tennis ▪ mini-jalgpall ▪ korvpall ▪ võrkpall ▪ animatsioon ▪ ööklubi ▪ show-programmid ▪ saun ▪ lauatennis

Tasuline:

massaa¾ ▪ tenniseväljakute valgustus ▪ tennisevarustus ▪ piljard ▪ türgi saun ▪ solaarium ▪ veesport ▪ sukeldumiskursused

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Dedeman Hotel 5 Hotell asub Antalya lähedal, Lara rannas, 3 km kaugusel Antalya keskusest ja 15 km kaugusel Antalya lennujaamast.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,