Colva Kinara 3

Hotell asub Colva liivarannast 500m kaugusel. Hotell avatud 2009 aastal. Hotellis on bassein ja eraldi lastebassin. Lamamistoolid, päikesevarjud ja rannarätikud basseini ääres tasuta.

Lõuna-GoaAsukoht: ColvaRand: 500mKeskus: keskusesTuppa mahub: 3+1 inimestHinnas: hommikusöögidÜldiseloomustus:Hotell asub Colva liivarannast 500m kaugusel. Hotell avatud 2009 aastal.Basseinid:Hotellis on bassein ja eraldi lastebassin. Lamamistoolid, päikesevarjud ja rannarätikud basseini ääres tasuta.Restoranid, baarid:Restoran, A’la Carte restoran, 2 baari, basseinibaarHotellis:Wifi, valuutavahetus, juuksur, pesumaja, keemiline puhastus, arst väljakutsel, pagasiruum, massa¾.Toad:Hotellis on 65 tuba, suurusega umbes 25 ruutmeetritTubades on:Telefon, kliimaseade, televiisor, minikülmik, seif, rõdu (mitte kõigis tubades), föön (päringu alusel).  Hotell asub Colva liivarannast 500m kaugusel. Hotell avatud 2009 aastal. Hotellis on bassein ja eraldi lastebassin. Lamamistoolid, päikesevarjud ja rannarätikud basseini ääres tasuta. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Colva Kinara 3
Hotell asub Colva liivarannast 500m kaugusel. Hotell avatud 2009 aastal. Hotellis on bassein ja eraldi lastebassin. Lamamistoolid, päikesevarjud ja rannarätikud basseini ääres tasuta.
Colva Kinara 3
Colva Kinara 3

Lõuna-Goa
Asukoht: 
Colva
Rand: 500m
Keskus: keskuses
Tuppa mahub: 3+1 inimest
Hinnas: hommikusöögid

Üldiseloomustus:

Hotell asub Colva liivarannast 500m kaugusel. Hotell avatud 2009 aastal.

Basseinid:
Hotellis on bassein ja eraldi lastebassin. Lamamistoolid, päikesevarjud ja rannarätikud basseini ääres tasuta.

Restoranid, baarid:
Restoran, A’la Carte restoran, 2 baari, basseinibaar

Hotellis:
Wifi, valuutavahetus, juuksur, pesumaja, keemiline puhastus, arst väljakutsel, pagasiruum, massa¾.

Toad:
Hotellis on 65 tuba, suurusega umbes 25 ruutmeetrit

Tubades on:
Telefon, kliimaseade, televiisor, minikülmik, seif, rõdu (mitte kõigis tubades), föön (päringu alusel).

 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Colva Kinara 3 Hotell asub Colva liivarannast 500m kaugusel. Hotell avatud 2009 aastal. Hotellis on bassein ja eraldi lastebassin. Lamamistoolid, päikesevarjud ja rannarätikud basseini ääres tasuta.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,