Club West Garden 3

Väike, tagasihoidlik linnahotell 2 km kaugusel Alanya kesklinnast, mere ääres.

Koduleht: http://www.clubwestgarden.com/Asukoht ja üldiseloomustus:Ehitatud 2000. aastal, viimati osaliselt renoveeritud 2008. aastal Üldpindala 14 00 m², koosneb viiest 3-korruselisest hoonest, kus on kokku 94 numbrituba. Antalya lennujaam: 130 kmRand ja basseinid:Avalik liivarand teisel pool teed, esineb kiviklibu, randa viib teealune tunnel.  Basseini ääres on päikesevarjud ja lamamistoolid tasuta ning madratsid tasu eest. Rannarätikud tasulised. Rannas on kõik tasuline.Välibassein ▪ veeliumägiRestoranid ja toitlustamine: Kõik hinnas (AI)Restoran ▪ baarMajutus:Standardtuba - mahub 3 täiskasvanut ja 1 laps, 25 m²Tubades on:Dušš ▪ föön ▪ individuaalne konditsioneer ▪ televiisor ▪ telefon ▪ seif (tasuline) ▪ rõduPõrandatel plaadid. Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus 3 korda nädalas.Тeenused:Arst väljakutsel ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ kauplused  ▪ valuutavahetusLastele:Lastebassein ▪ mänguväljakMeelelahutus ja sport:Tasuta teenused:Rannavõrkpall ▪ lauatennis ▪ noolemängTasulised teenused:veespordialad  Väike, tagasihoidlik linnahotell 2 km kaugusel Alanya kesklinnast, mere ääres. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Club West Garden 3
Väike, tagasihoidlik linnahotell 2 km kaugusel Alanya kesklinnast, mere ääres.
Club West Garden 3
Club West Garden 3

Kodulehthttp://www.clubwestgarden.com/


Asukoht ja üldiseloomustus:
Ehitatud 2000. aastal, viimati osaliselt renoveeritud 2008. aastal Üldpindala 14 00 m², koosneb viiest 3-korruselisest hoonest, kus on kokku 94 numbrituba. 

Antalya lennujaam: 130 km

Rand ja basseinid:
Avalik liivarand teisel pool teed, esineb kiviklibu, randa viib teealune tunnel.  Basseini ääres on päikesevarjud ja lamamistoolid tasuta ning madratsid tasu eest. Rannarätikud tasulised. Rannas on kõik tasuline.

Välibassein ▪ veeliumägi


Restoranid ja toitlustamine: 
Kõik hinnas (AI)

Restoran ▪ baar

Majutus:
Standardtuba - mahub 3 täiskasvanut ja 1 laps, 25 m²


Tubades on:
Dušš ▪ föön ▪ individuaalne konditsioneer ▪ televiisor ▪ telefon ▪ seif (tasuline) ▪ rõdu
Põrandatel plaadid. Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus 3 korda nädalas.


Тeenused:
Arst väljakutsel ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ kauplused  ▪ valuutavahetus

Lastele:
Lastebassein ▪ mänguväljak


Meelelahutus ja sport:


Tasuta teenused:
Rannavõrkpall ▪ lauatennis ▪ noolemäng
Tasulised teenused:
veespordialad 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Club West Garden 3 Väike, tagasihoidlik linnahotell 2 km kaugusel Alanya kesklinnast, mere ääres.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,