Club Hotel Delfino 4

Hotell asub 12 km kaugusel Antalya lennujaamast, 3 km kaugusel Antalya kesklinnast, mere ääres.

Koduleht: www.clubhoteldelfino.comAsukoht:Hotell asub 12 km kaugusel Antalya lennujaamast, 3 km kaugusel Antalya kesklinnast, mere ääres. Ehitatud 1995 aastal, viimati renoveeritud 2009 aastal, territoorium 3600 m2. Rand ja basseinid: Hotell asub mere ääres klindi peal. Rannaplatform. Rannaräätikud tasuta. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta nii rannas kui ka basseini ääres.välibassein ▪ lastebassein Restoranid ja toitlustamine:pearestoran ▪ a la carte restoran ▪ 4 baariKõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris.Restoranide ja baaride lahtioleku aegu ja toitlustamisel pakutavate teetuste üle otsustab hotelli administratsioon.Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid Majutus:Kokku hotellis on 129 tuba.115 standardtuba12 peretuba2 sviitiTubades on: dušš/vann ▪ kliimaseade ▪ rõdu või terrass ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (lisatasu eest) ▪ seif (vastuvõtus, tasuline) ▪ föön.Tube koristatakse iga päev. Toateenindus 24h (lisatasu eest)Territooriumil:valuutavahetus ▪ autorent ▪ arst ▪ jõusaal ▪ kauplus ▪ pesula ja keemiline puhastus Lastele:lastebassein ▪ mänguväljak ▪ lapsehoidja (tasuline)Meelelahutus ja sport:Tasuta teenused: saun ▪ türgi saun (kehakoorimine ja pesemine tasuline) ▪ jõusaal ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ meelelahutusprogrammidTasulised teenused:  massaa¾ ▪ piljard Hotell asub 12 km kaugusel Antalya lennujaamast, 3 km kaugusel Antalya kesklinnast, mere ääres. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Club Hotel Delfino 4
Hotell asub 12 km kaugusel Antalya lennujaamast, 3 km kaugusel Antalya kesklinnast, mere ääres.
Club Hotel Delfino 4
Club Hotel Delfino 4
Koduleht: www.clubhoteldelfino.com

Asukoht:
Hotell asub 12 km kaugusel Antalya lennujaamast, 3 km kaugusel Antalya kesklinnast, mere ääres. Ehitatud 1995 aastal, viimati renoveeritud 2009 aastal, territoorium 3600 m2. 

Rand ja basseinid
Hotell asub mere ääres klindi peal. Rannaplatform. Rannaräätikud tasuta. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta nii rannas kui ka basseini ääres.
välibassein ▪ lastebassein 

Restoranid ja toitlustamine:
pearestoran ▪ a la carte restoran ▪ 4 baari
Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris.
Restoranide ja baaride lahtioleku aegu ja toitlustamisel pakutavate teetuste üle otsustab hotelli administratsioon.
Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid 

Majutus:
Kokku hotellis on 129 tuba.
115 standardtuba
12 peretuba
2 sviiti

Tubades on: 
dušš/vann ▪ kliimaseade ▪ rõdu või terrass ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (lisatasu eest) ▪ seif (vastuvõtus, tasuline) ▪ föön.
Tube koristatakse iga päev. Toateenindus 24h (lisatasu eest)

Territooriumil:
valuutavahetus ▪ autorent ▪ arst ▪ jõusaal ▪ kauplus ▪ pesula ja keemiline puhastus 

Lastele:
lastebassein ▪ mänguväljak ▪ lapsehoidja (tasuline)

Meelelahutus ja sport:
Tasuta teenused: 
saun ▪ türgi saun (kehakoorimine ja pesemine tasuline) ▪ jõusaal ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ meelelahutusprogrammid
Tasulised teenused:  
massaa¾ ▪ piljard
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Club Hotel Delfino 4 Hotell asub 12 km kaugusel Antalya lennujaamast, 3 km kaugusel Antalya kesklinnast, mere ääres.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,