Club Bella Mare 4

Club Bella Mare Hotel asub Mahmutlaris,15 km kaugusel Alanyast. Mugav, väikese territooriumiga mere ääres asuv hotell. Pindala 4000 m2. Viimati renoveeritud 2011. aastal.

Kuurort: Alanya, Mahmutlar,Koduleht: http://clubbellamare.com/  Asukoht ja üldiseloomustusTagasihoidlik, väikese territooriumiga hotell. Pindala 4000 m2. Viimati renoveeritud 2011. aastal.Antalya lennujaam: 140 kmAlanya keskus: 13 kmRand ja basseinid:Hotell asub mere ääres, liiva ja kiviklibune rand on teisel pool teed, randa pääseb tunneli kaudu. Rannabaar.Lamamistoolid ja päikesevarjud on tasuta nii rannas kui ka basseini ääres. Madratsid on tasulised. Rannarätikuid ei ole.2 välibasseini ▪  liumägiRestoranid ja toitlustamine:Kõik hinnas (AI) teenus kehtib kell 10.00-23.00.Pearestoran ▪ 2 baariMajutus:Kahes 6-korruselises hoones on 180 tuba. Toatüübid:▪ standardtuba: 22 m², mahub maksimaalsel. 2 inimest▪ kolmekohaline standardtuba: 35 m2, mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps▪ peretuba: 40 m² , mahub kuni 2+2 inmestToas:dušš/vann ▪ kliimaseade ▪  televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (lisatasu eest) ▪ seif (lisatasu eest) ▪ föön ▪ rõdu või terrass .Teenused:valuutavahetus ▪ TV-salong ▪ kauplused ▪ wifi lobbis (tasuta) ▪ pesula ▪ seif (tasuline) ▪ arsti vastuvõttLastele:lastebassein ▪ miniklubi (3-12-aastastele) ▪ mänguväljakMeelelahutus ja sport:türgi saun ▪ saun ▪ massaa¾ ▪ squash ▪ lauatennis ▪ piljard ▪ noolemäng ▪ meelelahutusprogrammid ▪ aeroobika ▪ korvpall ▪ rannavolle ▪ motoriseeritud veespordialad Club Bella Mare Hotel asub Mahmutlaris,15 km kaugusel Alanyast. Mugav, väikese territooriumiga mere ääres asuv hotell. Pindala 4000 m2. Viimati renoveeritud 2011. aastal. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Club Bella Mare 4
Club Bella Mare Hotel asub Mahmutlaris,15 km kaugusel Alanyast. Mugav, väikese territooriumiga mere ääres asuv hotell. Pindala 4000 m2. Viimati renoveeritud 2011. aastal.
Club Bella Mare 4
Club Bella Mare 4

Kuurort: Alanya, Mahmutlar,

Kodulehthttp://clubbellamare.com/

 


Asukoht ja üldiseloomustus
Tagasihoidlik, väikese territooriumiga hotell. Pindala 4000 m2. Viimati renoveeritud 2011. aastal.

Antalya lennujaam: 140 km
Alanya keskus: 13 km


Rand ja basseinid:

Hotell asub mere ääres, liiva ja kiviklibune rand on teisel pool teed, randa pääseb tunneli kaudu. Rannabaar.

Lamamistoolid ja päikesevarjud on tasuta nii rannas kui ka basseini ääres. Madratsid on tasulised. Rannarätikuid ei ole.

2 välibasseini ▪  liumägi


Restoranid ja toitlustamine:

Kõik hinnas (AI) teenus kehtib kell 10.00-23.00.

Pearestoran ▪ 2 baari

Majutus:

Kahes 6-korruselises hoones on 180 tuba. Toatüübid:

▪ standardtuba: 22 m², mahub maksimaalsel. 2 inimest
▪ kolmekohaline standardtuba: 35 m2, mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps
▪ peretuba: 40 m² , mahub kuni 2+2 inmest

Toas:
dušš/vann ▪ kliimaseade ▪  televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (lisatasu eest) ▪ seif (lisatasu eest) ▪ föön ▪ rõdu või terrass .

Teenused:
v
aluutavahetus ▪ TV-salong ▪ kauplused ▪ wifi lobbis (tasuta) ▪ pesula ▪ seif (tasuline) ▪ arsti vastuvõtt

Lastele:
lastebassein ▪ miniklubi (3-12-aastastele) ▪ mänguväljak

Meelelahutus ja sport:
türgi saun ▪ saun ▪ massaa¾ ▪ squash ▪ lauatennis ▪ piljard ▪ noolemäng ▪ meelelahutusprogrammid ▪ aeroobika ▪ korvpall ▪ rannavolle ▪ motoriseeritud veespordialad

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Club Bella Mare 4 Club Bella Mare Hotel asub Mahmutlaris,15 km kaugusel Alanyast. Mugav, väikese territooriumiga mere ääres asuv hotell. Pindala 4000 m2. Viimati renoveeritud 2011. aastal.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,