Club Bayar Beach Hotel 3

Hotell asub 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 3 km kaugusel Alanya keskusest.

Koduleht: http://www.clubbayar.com/Kontseptsiooni kirjeldusAsukoht ja üldiseloomustus:Hotell asub 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 3 km kaugusel Alanya keskusest. Ehitatud 2000.aastal, osaliselt renoveeritud 2009, territoorium 3500 m².Rand ja basseinid: Oma liiva-kiviklibune rand teisel pool teed, 30 m  kaugusel. Rannabaar tasuta. Rannarätikuid ei ole. Rannas ja basseini ääres on päikesevarjud ning lamamistoolid tasuta, madratsid tasulised.2 välibasseini ▪ veeliumägi ▪ lastebassein Restoranid ja toitlustamine:pearestoran ▪ 3 baari Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid Kõik hinnas teenused kehtivad kella 10.00 kuni 23.00.Majutus:Kokku hotellis on 208 tuba.• 178 standardtuba• 30 sviitiTubades on: dušš/vann ▪ kliimaseade ▪ rõdu või terrass ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (lisatasu eest) ▪ seif (lisatasu eest) ▪ föön.Tube koristatakse iga päev. Teenused:valuutavahetus ▪ arstikabinet ▪ juuksur ▪ jõusaal ▪ kauplus ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ konverentsisaal ▪ internetikohvik (lisatasu eest).Lastele: lastebassein ▪ mänguväljak ▪ miniklubi 4-12-aastastele ▪ beebivoodi  ▪ lastetoolidMeelelahutus ja sport:Tasuta teenused: saun ▪ türgi saun (kehakoorimine ja pesemine tasuline) ▪ jõusaal ▪ rannavõrkpall  ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ meelelahutusprogrammidTasulised teenused:  massaa¾ ▪ piljard ▪ motoriseeritud veespordialad Hotell asub 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 3 km kaugusel Alanya keskusest. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Club Bayar Beach Hotel 3
Hotell asub 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 3 km kaugusel Alanya keskusest.
Club Bayar Beach Hotel 3
Club Bayar Beach Hotel 3
Koduleht: http://www.clubbayar.com/

Kontseptsiooni kirjeldus

Asukoht ja üldiseloomustus:
Hotell asub 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 3 km kaugusel Alanya keskusest. Ehitatud 2000.aastal, osaliselt renoveeritud 2009, territoorium 3500 m².

Rand ja basseinid: 
Oma liiva-kiviklibune rand teisel pool teed, 30 m  kaugusel. Rannabaar tasuta. Rannarätikuid ei ole. Rannas ja basseini ääres on päikesevarjud ning lamamistoolid tasuta, madratsid tasulised.
2 välibasseini ▪ veeliumägi ▪ lastebassein 

Restoranid ja toitlustamine:
pearestoran ▪ 3 baari 
Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) 
Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid 
Kõik hinnas teenused kehtivad kella 10.00 kuni 23.00.

Majutus:
Kokku hotellis on 208 tuba.
• 178 standardtuba
• 30 sviiti

Tubades on: 
dušš/vann ▪ kliimaseade ▪ rõdu või terrass ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (lisatasu eest) ▪ seif (lisatasu eest) ▪ föön.
Tube koristatakse iga päev. 

Teenused:
valuutavahetus ▪ arstikabinet ▪ juuksur ▪ jõusaal ▪ kauplus ▪ pesula ja keemiline puhastus ▪ konverentsisaal ▪ internetikohvik (lisatasu eest).

Lastele: 
lastebassein ▪ mänguväljak ▪ miniklubi 4-12-aastastele ▪ beebivoodi  ▪ lastetoolid

Meelelahutus ja sport:
Tasuta teenused: 
saun ▪ türgi saun (kehakoorimine ja pesemine tasuline) ▪ jõusaal ▪ rannavõrkpall  ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ meelelahutusprogrammid
Tasulised teenused:  
massaa¾ ▪ piljard ▪ motoriseeritud veespordialad
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Club Bayar Beach Hotel 3 Hotell asub 120 km kaugusel Antalya lennujaamast, 3 km kaugusel Alanya keskusest.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,