Citrus Resort 4

Hotelli suurimateks plussideks on suurepärane asukoht Calangute keskuses vahetus läheduses keset elu ja möllu, vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel rannast. Hotell on renoveeritud ning kaunis ja kaasaegne.

Pakettide hinnad:29.11 – 14.12.2017, hind 1399 € / reisija10.01 – 25.01.2018, hind 1449 €  / reisija24.01 – 08.02.2018, hind 1399 €  / reisija07.02 – 22.02.2018, hind 1449 € / reisijaHinnad on ühe reisija kohta kaheses toas, kui reisite üksi siis lisandub ühese toa lisatasu! Üldiseloomustus:  Selle hotelli suurimateks plussideks on suurepärane asukoht Calangute keskuses vahetus läheduses keset elu ja möllu, vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel rannast.Keskuse kära aga hotelli ei kosta.Hotell on renoveeritud ning kaunis ja kaasaegne. Plussiks on ka sõbralik, kodune atmosfäär. Lennujaam on 45 km kaugusel, pealinn Panaji on 13 km kaugusel. Hotellis korraldatakse nädalas mitu korda temaatilisi õhtuid: india muusika, jazz, karaoke, mustkunstnikud jne. Hotell läbib 2010 aastal põhjaliku uuendus- ja värskenduskuuri. Hind:  Populaarne ja elav Calangute rand on vaid 600 m kaugusel. Rannas võimalik harrastada motosporti ja keha kinnitada erinevates rannahüttides.Baaris õhtuti elav muusika, toimuvad lõbusad peod. Hommikusöök väga heal tasemel, pakutakse ka värsket mahla. Võimalus toitu tuppa tellida.Bassein, lastebasseini pole. Toad: 88 tuba mitmes erinevas hooneblokis. Peahoone toad on ühe magamistoaga apartemendid avara elutoaga. Uue, tagumise bloki tubadel on elutoa asemel väike esik laua ja toolidega. Kõigil tubadel on korvmööbliga rõdu või terrass. Tuppa mahub 3 täiskasvanut (lisavoodi pannakse elutuppa). Citrus Resort’is on ka üks tavatubadele küllaltki sarnane sviit. Basseinivaatega sviidi elutuba ning magamistuba on tavatoast siiski avaramad. Hotelli suurimateks plussideks on suurepärane asukoht Calangute keskuses vahetus läheduses keset elu ja möllu, vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel rannast. Hotell on renoveeritud ning kaunis ja kaasaegne. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Citrus Resort 4
Hotelli suurimateks plussideks on suurepärane asukoht Calangute keskuses vahetus läheduses keset elu ja möllu, vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel rannast. Hotell on renoveeritud ning kaunis ja kaasaegne.
Citrus Resort 4

Pakettide hinnad:
29.11 – 14.12.2017, hind 1399 € / reisija
10.01 – 25.01.2018, hind 1449 €  / reisija
24.01 – 08.02.2018, hind 1399 €  / reisija
07.02 – 22.02.2018, hind 1449 € / reisija

Hinnad on ühe reisija kohta kaheses toas, kui reisite üksi siis lisandub ühese toa lisatasu!Üldiseloomustus: 
Selle hotelli suurimateks plussideks on suurepärane asukoht Calangute keskuses vahetus läheduses keset elu ja möllu, vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel rannast.Keskuse kära aga hotelli ei kosta.Hotell on renoveeritud ning kaunis ja kaasaegne. Plussiks on ka sõbralik, kodune atmosfäär.
Lennujaam on 45 km kaugusel, pealinn Panaji on 13 km kaugusel. Hotellis korraldatakse nädalas mitu korda temaatilisi õhtuid: india muusika, jazz, karaoke, mustkunstnikud jne. Hotell läbib 2010 aastal põhjaliku uuendus- ja värskenduskuuri.


Hind: 
Populaarne ja elav Calangute rand on vaid 600 m kaugusel. Rannas võimalik harrastada motosporti ja keha kinnitada erinevates rannahüttides.

Baaris õhtuti elav muusika, toimuvad lõbusad peod. Hommikusöök väga heal tasemel, pakutakse ka värsket mahla. Võimalus toitu tuppa tellida.

Bassein, lastebasseini pole.


Toad:
88 tuba mitmes erinevas hooneblokis. Peahoone toad on ühe magamistoaga apartemendid avara elutoaga. Uue, tagumise bloki tubadel on elutoa asemel väike esik laua ja toolidega. Kõigil tubadel on korvmööbliga rõdu või terrass. Tuppa mahub 3 täiskasvanut (lisavoodi pannakse elutuppa). Citrus Resort’is on ka üks tavatubadele küllaltki sarnane sviit. Basseinivaatega sviidi elutuba ning magamistuba on tavatoast siiski avaramad.

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Citrus Resort 4 Hotelli suurimateks plussideks on suurepärane asukoht Calangute keskuses vahetus läheduses keset elu ja möllu, vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel rannast. Hotell on renoveeritud ning kaunis ja kaasaegne.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,