Catalonia Oro Negro 3

Hea, keskse asukohaga turistihotell. Umbes 100 m kaugusele jäävad supermarketid, söögi- ja õhtuveetmiskohad. Bussipeatus on 250 m kaugusel.

Koduleht: http://www.hoteles-catalonia.es Kuurort: Playa de las Americas Keskus: u 400mRand: u 600m Asukoht: Hea, keskse asukohaga hotell. Umbes 100 m kaugusele jäävad supermarketid, söögi- ja õhtuveetmiskohad. Bussipeatus on 250 m kaugusel. Hotell: Keskmise tasemega turistiklassi hotell. 6-11-korruseline hoone, liftid, avarad üldruumid, fuajee- ja basseinibaarid, juuksur, ilusalong, koosolekuruumid 300-le inimesele.Hotelli siseõuel bassein ja lastebassein, päikeseterrass lamamistoolidega. Lauatennis, videomängud, piljard, minigolf. päevased ja õhtused meelelahutusüritused. Lastele on mängutuba, mänguväljak. Toitlustus: Hommiku- ja õhtusöök. Lõunasöögid lisatasu eest. Toad: Hotellis on 269 keskmise suurusega tuba. Tubades on kivipõrand, konditsioneer, vannituba, seif, telefon, sat-tv, ventilaator. Tuppa mahub kuni 3 täiskasvanut. Hotellis on ka mõned peretoad (lisatasu eest). Need on 2 omavahel uksega ühendatud tuba, kuhu mahub 4 inimest. Tasuta beebivoodi. Hea, keskse asukohaga turistihotell. Umbes 100 m kaugusele jäävad supermarketid, söögi- ja õhtuveetmiskohad. Bussipeatus on 250 m kaugusel. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Catalonia Oro Negro 3
Hea, keskse asukohaga turistihotell. Umbes 100 m kaugusele jäävad supermarketid, söögi- ja õhtuveetmiskohad. Bussipeatus on 250 m kaugusel.

Catalonia Oro Negro 3
Koduleht
http://www.hoteles-catalonia.es
Kuurort: Playa de las Americas 
Keskus: u 400m
Rand: u 600m

Asukoht: Hea, keskse asukohaga hotell. Umbes 100 m kaugusele jäävad supermarketid, söögi- ja õhtuveetmiskohad. Bussipeatus on 250 m kaugusel.

 

Hotell: Keskmise tasemega turistiklassi hotell. 6-11-korruseline hoone, liftid, avarad üldruumid, fuajee- ja basseinibaarid, juuksur, ilusalong, koosolekuruumid 300-le inimesele.

Hotelli siseõuel bassein ja lastebassein, päikeseterrass lamamistoolidega. Lauatennis, videomängud, piljard, minigolf. päevased ja õhtused meelelahutusüritused. Lastele on mängutuba, mänguväljak.


Toitlustus: Hommiku- ja õhtusöök. Lõunasöögid lisatasu eest.

Toad: Hotellis on 269 keskmise suurusega tuba. Tubades on kivipõrand, konditsioneer, vannituba, seif, telefon, sat-tv, ventilaator. Tuppa mahub kuni 3 täiskasvanut. Hotellis on ka mõned peretoad (lisatasu eest). Need on 2 omavahel uksega ühendatud tuba, kuhu mahub 4 inimest. Tasuta beebivoodi.

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Catalonia Oro Negro 3 Hea, keskse asukohaga turistihotell. Umbes 100 m kaugusele jäävad supermarketid, söögi- ja õhtuveetmiskohad. Bussipeatus on 250 m kaugusel.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,