Britannia Hotel 3*

Hotell asub 55 km kaugusel Antalya lennujaamast, Kemeri kesklinnas ja 200 m kaugusel rannast. Ehitatud 1988 aastal, viimati renoveeritud 2005 aastal, territoorium 2000 m2.

Kuurort: KemerKoduleht: http://www.britanniahotel.orgAsukoht:Hotell asub 55 km kaugusel Antalya lennujaamast, Kemeri kesklinnas ja 200 m kaugusel rannast. Ehitatud 1988 aastal, viimati renoveeritud 2005 aastal, Rand ja basseinid: Hotell asub 200 m kaugusel rannast.  Rannas: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasulised. Basseini ääres: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta.välibassein ▪  lastebassein Restoranid ja toitlustamine:pearestoran ▪ baarKõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid Majutus:Hotell koosneb neljast 3-korruselisest ja viiest 2-korruselisest hoonest. Kokku on 81 tuba.70 standardtuba11 bungalowTubades on: dušš/vann ▪ kliimaseade ▪ rõdu või terrass ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (lisatasu eest) ▪ seif (tasuline) ▪ föön.Tube koristatakse iga päev. Toateenindus 24h (lisatasu eest)Territooriumil:valuutavahetus ▪ autorent ▪ arstikabinet ▪ juuksur ▪ pesula ja keemiline puhastus  Lastele:lastebassein Meelelahutus ja sport:Tasuta teenused: saun ▪ türgi saun (kehakoorimine ja pesemine tasuline) ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ meelelahutusprogrammidTasulised teenused:  massaa¾ ▪ piljard ▪ motoriseeritud veespordialad Hotell asub 55 km kaugusel Antalya lennujaamast, Kemeri kesklinnas ja 200 m kaugusel rannast. Ehitatud 1988 aastal, viimati renoveeritud 2005 aastal, territoorium 2000 m2. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Britannia Hotel 3*
Hotell asub 55 km kaugusel Antalya lennujaamast, Kemeri kesklinnas ja 200 m kaugusel rannast. Ehitatud 1988 aastal, viimati renoveeritud 2005 aastal, territoorium 2000 m2.

Britannia Hotel 3*
Britannia Hotel 3*
Kuurort: Kemer

Koduleht: http://www.britanniahotel.org

Asukoht:
Hotell asub 55 km kaugusel Antalya lennujaamast, Kemeri kesklinnas ja 200 m kaugusel rannast. Ehitatud 1988 aastal, viimati renoveeritud 2005 aastal, 

Rand ja basseinid: 
Hotell asub 200 m kaugusel rannast.  Rannas: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasulised. Basseini ääres: päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta.
välibassein ▪  lastebassein 

Restoranid ja toitlustamine:
pearestoran ▪ baar
Kõik hinnas (AI): hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid rootsi lauas ▪ snäkid kindlatel kellaaegadel ▪ pärastlõunatee ja koogid ▪ kesköised suupisted ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid ▪ vesi minibaaris (täidetakse regulaarselt) 
Lisatasu eest: pudelites serveeritavad joogid, värskelt pressitud mahlad, välismaised alkohoolsed joogid 

Majutus:
Hotell koosneb neljast 3-korruselisest ja viiest 2-korruselisest hoonest. Kokku on 81 tuba.
70 standardtuba
11 bungalow

Tubades on: 
dušš/vann ▪ kliimaseade ▪ rõdu või terrass ▪ televiisor ▪ telefon ▪ minibaar (lisatasu eest) ▪ seif (tasuline) ▪ föön.
Tube koristatakse iga päev. Toateenindus 24h (lisatasu eest)

Territooriumil:
valuutavahetus ▪ autorent ▪ arstikabinet ▪ juuksur ▪ pesula ja keemiline puhastus  

Lastele:
lastebassein 

Meelelahutus ja sport:
Tasuta teenused: 
saun ▪ türgi saun (kehakoorimine ja pesemine tasuline) ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ meelelahutusprogrammid
Tasulised teenused:  
massaa¾ ▪ piljard ▪ motoriseeritud veespordialad
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Britannia Hotel 3* Hotell asub 55 km kaugusel Antalya lennujaamast, Kemeri kesklinnas ja 200 m kaugusel rannast. Ehitatud 1988 aastal, viimati renoveeritud 2005 aastal, territoorium 2000 m2.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,