Bodrum Eos Hotel 3

Linnahotell, 300 m kaugusel rannast väga populaarne hotell. Viimati renoveeritud 2014. 2 suur välisbasseini ja aed. Kaasaaegse sisekujundusega , meeldiva teenindusega.

Bodrumi linnas , 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel keskusest,  asuv hotel.Renoveeritud 2014.a. Rannani ca. 300 meetrit.10 2-korruselist maja ümbritsevad  basseinide- ja puhkeala. WIFI avalikes kohtades. Toad on lihtsad,  kaasaegse kujundusega , aga kõik vajalik olemas. Tube koristatakse iga päev.  Bodrumi 3 tärni hotellidest üks populaarsemaid. Hotelli lubatakse lapsi al. 12.a.  Linnahotell, 300 m kaugusel rannast väga populaarne hotell. Viimati renoveeritud 2014. 2 suur välisbasseini ja aed. Kaasaaegse sisekujundusega , meeldiva teenindusega. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Bodrum Eos Hotel 3
Linnahotell, 300 m kaugusel rannast väga populaarne hotell. Viimati renoveeritud 2014. 2 suur välisbasseini ja aed. Kaasaaegse sisekujundusega , meeldiva teenindusega.
Bodrum Eos Hotel 3
Bodrumi linnas , 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel keskusest,  asuv hotel.
Renoveeritud 2014.a. Rannani ca. 300 meetrit.
10 2-korruselist maja ümbritsevad  basseinide- ja puhkeala. WIFI avalikes kohtades.

Toad on lihtsad,  kaasaegse kujundusega , aga kõik vajalik olemas. Tube koristatakse iga päev. 

Bodrumi 3 tärni hotellidest üks populaarsemaid. Hotelli lubatakse lapsi al. 12.a.
 
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Bodrum Eos Hotel 3 Linnahotell, 300 m kaugusel rannast väga populaarne hotell. Viimati renoveeritud 2014. 2 suur välisbasseini ja aed. Kaasaaegse sisekujundusega , meeldiva teenindusega.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,