Blue Sea ST. Georges Park 3

Hotell asub Pacevilles, Malta kõige populaarsemas meelelahutuspiirkonnas. Mererannani 300 m. Hotelli territooriumis 3 basseini ja päikeseterass. Tasuta WIFI!

Blue Sea St. Georges Park and Valetta Resort 3 http://www.blueseageorgevalletteresort.com/homepage.html Hotellikompleks asub Pacevilles, Malta kõige populaarsemas meelelahutuspiirkonnas. Väike liivarand jääb 300 m. kaugusele. Hotelli territooriumil on 3 basseini, päikeseterass lamamistoolide ja päikesevarjudega.2 restorani,  buffet ja a la carte teeninidusega. Avalikes kohtades on tasuta WIFI. Hotell on suur- ligi 890 tuba. Võimalus valida lisaks 1 ja 2 kohalistele tubadele ka stuudio-  tuba , peretube ja apartamentide  vahel. Toad on lihtsad, aga mugavad. St. Juliani bussipeatus jääb hotellist 500 m. kaugusele.  Hotell asub Pacevilles, Malta kõige populaarsemas meelelahutuspiirkonnas. Mererannani 300 m. Hotelli territooriumis 3 basseini ja päikeseterass. Tasuta WIFI! Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Blue Sea ST. Georges Park 3
Hotell asub Pacevilles, Malta kõige populaarsemas meelelahutuspiirkonnas. Mererannani 300 m. Hotelli territooriumis 3 basseini ja päikeseterass. Tasuta WIFI!
Blue Sea ST. Georges Park 3
Blue Sea ST. Georges Park 3Blue Sea St. Georges Park and Valetta Resort 3
http://www.blueseageorgevalletteresort.com/homepage.html


Hotellikompleks asub Pacevilles, Malta kõige populaarsemas meelelahutuspiirkonnas. Väike liivarand jääb 300 m. kaugusele. Hotelli territooriumil on 3 basseini, päikeseterass lamamistoolide ja päikesevarjudega.
2 restorani,  buffet ja a la carte teeninidusega. 
Avalikes kohtades on tasuta WIFI.

Hotell on suur- ligi 890 tuba. Võimalus valida lisaks 1 ja 2 kohalistele tubadele ka stuudio-  tuba , peretube ja apartamentide  vahel. 
Toad on lihtsad, aga mugavad. 
St. Juliani bussipeatus jääb hotellist 500 m. kaugusele. 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Blue Sea ST. Georges Park 3 Hotell asub Pacevilles, Malta kõige populaarsemas meelelahutuspiirkonnas. Mererannani 300 m. Hotelli territooriumis 3 basseini ja päikeseterass. Tasuta WIFI!
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,