Belvedere Court 3

Hotell asub keskuse lähedal, elava liiklusega sõidutee ääres. Dubai üks suuremaid ostukeskusi Burjuman on u 1 km kaugusel. Lähima metroojaamani u 500m.

Aadress: Bur Dubai, Kuwait StreetKoduleht: http://www.belvederecourtdubai.comKuurort: DubaiKeskus: 1,5 kmRand: 6 km Hotell: 9-korruselisel hotellil on avarad stiilsed üldruumid, restoran, jõusaal, maalune parkla, lapsehoidja (ette tellides), üdruumides ja tubades wifi (lisatasu). Hotelli katusel väike bassein ja mõned lamamistoolid. basseinirätikud deposiidi eest.  Toitlustamine: Hommikusöök. Toad: Hotellis 173 avarat moodsalt sisustatud stuudiot ja apartementi, kus on konditsioneer, kaabel-tv, triikimisvahendid, kööginurk (külmik, pliit, mikroahi, veekeetja, röster, pesumasin, nõud). stuudiosse mahub kuni 3 täiskasvanut, 1-magamistoaga apartementi kuni 4 täiskasvanut. Hind : al.1120 EUR/reisija Hotell asub keskuse lähedal, elava liiklusega sõidutee ääres. Dubai üks suuremaid ostukeskusi Burjuman on u 1 km kaugusel. Lähima metroojaamani u 500m. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Belvedere Court 3
Hotell asub keskuse lähedal, elava liiklusega sõidutee ääres. Dubai üks suuremaid ostukeskusi Burjuman on u 1 km kaugusel. Lähima metroojaamani u 500m.
Belvedere Court 3

Aadress: Bur Dubai, Kuwait Street
Koduleht: http://www.belvederecourtdubai.com
Kuurort: Dubai
Keskus: 1,5 km
Rand: 6 km

Hotell: 9-korruselisel hotellil on avarad stiilsed üldruumid, restoran, jõusaal, maalune parkla, lapsehoidja (ette tellides), üdruumides ja tubades wifi (lisatasu). Hotelli katusel väike bassein ja mõned lamamistoolid. basseinirätikud deposiidi eest.
 
Toitlustamine: Hommikusöök.

Toad: Hotellis 173 avarat moodsalt sisustatud stuudiot ja apartementi, kus on konditsioneer, kaabel-tv, triikimisvahendid, kööginurk (külmik, pliit, mikroahi, veekeetja, röster, pesumasin, nõud). stuudiosse mahub kuni 3 täiskasvanut, 1-magamistoaga apartementi kuni 4 täiskasvanut.

Hind : al.1120 EUR/reisija
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Belvedere Court 3 Hotell asub keskuse lähedal, elava liiklusega sõidutee ääres. Dubai üks suuremaid ostukeskusi Burjuman on u 1 km kaugusel. Lähima metroojaamani u 500m.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,