Be Live Playa La Arena 4

Heatasemeline 6-korruseline hotell asub mäenõlval, Playa de la Arena keskuses,ranna lähedal. Los Gigantesesse u 3 km.

Aadress: Calle Lajial, 4- 38683 Puerto Santiago S/CKoduleht: http://www.hotelplayalaarena.comKuurort: Los GigantesKeskus: keskusesRand: u 50m Asukoht: Hotell asub mäenõlval, Playa de la Arena keskuses,ranna lähedal. Los Gigantesesse u 3 km. Hotell: Heatasemeline 6-korruseline hotell on ehitatud 2000-ndal aastal. Hotellis on avarad ja luksuslikud üldruumid, palju rohelust, 7 lifti, 3 baari, 2 restorani, diskoteek, internet, wifi hotelli vestibüülis (tasuta), pesupesemisteenus, konverentsiruum 400-le inimesele, poed, autorent, garaa¾ (lisatasu).Avaral territooriumil 2 täiskasvanute basseini, 1 vesiliurajaga lastebassein , tenniseväljak, petang, minigolf, lauatennis, piljard, aeroobika, jõusaal, ilusalong. Lastele mänguväljuak. Meelelahutusüritused nii päeval kui õhtul.  Toitlustus: Hommiku-ja õhtusöök. Lisatasu eest kõik hinnas.Toad: Hotellis on 432 tuba. Igas toas on kivipõrand, vannituba (vann,dušš, föön, pesemisvahendid,basseinirätikud,wc), telefon, sat-TV, konditsioneer, raadio, minibaar, rõdu, seif (lisatasu) . Standardtuppa mahub kuni 3 täiskasvanut. Merevaade lisatasu eest.  Hotellis on mõned veidi avaramad peretoad, kuhu mahub kuni 2 täiskasvanut ja 2 kuni 12-a last.    Heatasemeline 6-korruseline hotell asub mäenõlval, Playa de la Arena keskuses,ranna lähedal. Los Gigantesesse u 3 km. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Be Live Playa La Arena 4
Heatasemeline 6-korruseline hotell asub mäenõlval, Playa de la Arena keskuses,ranna lähedal. Los Gigantesesse u 3 km.

Be Live Playa La Arena 4
Be Live Playa La Arena 4
Aadress: Calle Lajial, 4- 38683 Puerto Santiago S/C
Koduleht: http://www.hotelplayalaarena.com
Kuurort: Los Gigantes
Keskus: keskuses
Rand: u 50m

Asukoht: Hotell asub mäenõlval, Playa de la Arena keskuses,ranna lähedal. Los Gigantesesse u 3 km.

Hotell: Heatasemeline 6-korruseline hotell on ehitatud 2000-ndal aastal. Hotellis on avarad ja luksuslikud üldruumid, palju rohelust, 7 lifti, 3 baari, 2 restorani, diskoteek, internet, wifi hotelli vestibüülis (tasuta), pesupesemisteenus, konverentsiruum 400-le inimesele, poed, autorent, garaa¾ (lisatasu).

Avaral territooriumil 2 täiskasvanute basseini, 1 vesiliurajaga lastebassein , tenniseväljak, petang, minigolf, lauatennis, piljard, aeroobika, jõusaal, ilusalong. Lastele mänguväljuak. Meelelahutusüritused nii päeval kui õhtul.

 


Toitlustus: Hommiku-ja õhtusöök. Lisatasu eest kõik hinnas.

Toad: Hotellis on 432 tuba. Igas toas on kivipõrand, vannituba (vann,dušš, föön, pesemisvahendid,basseinirätikud,wc), telefon, sat-TV, konditsioneer, raadio, minibaar, rõdu, seif (lisatasu) . Standardtuppa mahub kuni 3 täiskasvanut. Merevaade lisatasu eest.  Hotellis on mõned veidi avaramad peretoad, kuhu mahub kuni 2 täiskasvanut ja 2 kuni 12-a last.

 

 

 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Be Live Playa La Arena 4 Heatasemeline 6-korruseline hotell asub mäenõlval, Playa de la Arena keskuses,ranna lähedal. Los Gigantesesse u 3 km.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,