Be Live Adults Only Tenerife 4*

Hotell asub saare lõuna osas, rannast ca. 150 m. kaugusel ja nagu nimest loeb- hotellikülastaja peab olema väh. 16 aastane.

Hotell asub saare lõuna osas,  ligi 1 km kaugusel Puerto de la Crus kuurordist.Lennujaamast ca. 95 km.Hotell on meeldiva ja elegantse kujundusega. Tubade arv 337 ja tavatubade suurus on 18 m2. Rõdud või terassid ei ole kõigil tubadel. Kohvi/tee tegemise võimalus lisatasu eest.Rannani on ca. 150 meetrit. Lamamistoolid ja päikesevarjud lisatasu eest.Hotellibassein on soojendusega, lamamistoolid tasuta, rätikud tagatisega.Internet ja WIFI lisatasu eest. Hotell asub saare lõuna osas, rannast ca. 150 m. kaugusel ja nagu nimest loeb- hotellikülastaja peab olema väh. 16 aastane. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Be Live Adults Only Tenerife 4*
Hotell asub saare lõuna osas, rannast ca. 150 m. kaugusel ja nagu nimest loeb- hotellikülastaja peab olema väh. 16 aastane.
Be Live Adults Only Tenerife 4*
Hotell asub saare lõuna osas,  ligi 1 km kaugusel Puerto de la Crus kuurordist.
Lennujaamast ca. 95 km.
Hotell on meeldiva ja elegantse kujundusega. Tubade arv 337 ja tavatubade suurus on 18 m2. Rõdud või terassid ei ole kõigil tubadel. Kohvi/tee tegemise võimalus lisatasu eest.
Rannani on ca. 150 meetrit. Lamamistoolid ja päikesevarjud lisatasu eest.
Hotellibassein on soojendusega, lamamistoolid tasuta, rätikud tagatisega.
Internet ja WIFI lisatasu eest.


Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Be Live Adults Only Tenerife 4* Hotell asub saare lõuna osas, rannast ca. 150 m. kaugusel ja nagu nimest loeb- hotellikülastaja peab olema väh. 16 aastane.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,