Auris Plaza Hotel 5*

See hotell asub Al Barsha südames, kaubanduskeskusest Mall of the Emirates vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Hotellil on välibassein ja jõusaal. Kõikides tubades ja avalikes kohtades on tasuta WiFi-ühendus.

Hotelli Auris Plaza avarates konditsioneeriga tubades ja sviitides on istumisnurk, kus on lameekraaniga televiisor. Lisaks on neis luksuslikud voodilinad ja padjad ning vannitoas hommikumantel ja föön. Restoranis Didon serveeritakse nii à la carte menüüd kui ka Rootsi laua stiilis laia valikut rahvusvahelisi ja Araabia roogasid. Saadaval on ka ööpäevaringne toateenindus. Hookah Lounge pakub erineva maitsega vesipiibutubakat. Ööpäev läbi avatud vastuvõtt jagab lahkesti turismiinfot ning pakub pagasihoidu. Saadaval on ka parkijaga parkimisteenus, mis on tasuta. Hotell Auris Plaza asub Palmisaartest 8 km ning kuulsast kaubanduskeskusest Dubai Mall 15 km kaugusel. ÕuealaTerrass, Päikeseterrass, VälibasseinTegevusedAjalehed, Spordisaal, Ilu- ja tervisekeskus, Massaa¾Toit & jookRestoran (à la carte), Restoran (Rootsi laud), SnäkibaarInternetTasuta! WiFi-ühendus on saadaval avalikes kohtades ja on tasuta.Tasuta! WiFi-ühendus on saadaval hotellitubades ja on tasuta.ParkimineTasuta! Tasuta privaatne parkimine on võimalik kohapeal (eelnev broneerimine ei ole vajalik).TeenusedÖöpäevaringne vastuvõtt, Kiire sisse-/väljaregistreerimine, Pagasihoid, Toateenindus, Koosolekuruum/banketisaal, Ärikeskus, Lapsehoidmisteenus, Pesumaja, Keemiline puhastus, Ilusalong, VIP-toad, Triikimisteenus, Valuutavahetus, Suveniiri-/kingitustepood, Kingapuhastus, Turismiinfopunkt , Faks/Paljundusmasin, Concierge-teenus, Transporditeenus (lisatasu eest), Lennujaamatransport (lisatasu eest)ÜldineToad mittesuitsetajatele, Toad/vahendid erivajadustega külalistele, Peretoad, Lift, Seif, Helikindlad toad, Hotellis asuvad poed, Konditsioneer, Suitsetamiseks ettenähtud kohad See hotell asub Al Barsha südames, kaubanduskeskusest Mall of the Emirates vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Hotellil on välibassein ja jõusaal. Kõikides tubades ja avalikes kohtades on tasuta WiFi-ühendus. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Auris Plaza Hotel 5*
See hotell asub Al Barsha südames, kaubanduskeskusest Mall of the Emirates vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Hotellil on välibassein ja jõusaal. Kõikides tubades ja avalikes kohtades on tasuta WiFi-ühendus.
Auris Plaza Hotel 5*

Hotelli Auris Plaza avarates konditsioneeriga tubades ja sviitides on istumisnurk, kus on lameekraaniga televiisor. Lisaks on neis luksuslikud voodilinad ja padjad ning vannitoas hommikumantel ja föön. Restoranis Didon serveeritakse nii à la carte menüüd kui ka Rootsi laua stiilis laia valikut rahvusvahelisi ja Araabia roogasid. Saadaval on ka ööpäevaringne toateenindus. Hookah Lounge pakub erineva maitsega vesipiibutubakat. Ööpäev läbi avatud vastuvõtt jagab lahkesti turismiinfot ning pakub pagasihoidu. Saadaval on ka parkijaga parkimisteenus, mis on tasuta. Hotell Auris Plaza asub Palmisaartest 8 km ning kuulsast kaubanduskeskusest Dubai Mall 15 km kaugusel.

Õueala
Terrass, Päikeseterrass, Välibassein
Tegevused
Ajalehed, Spordisaal, Ilu- ja tervisekeskus, Massaa¾
Toit & jook
Restoran (à la carte), Restoran (Rootsi laud), Snäkibaar
Internet
Tasuta! WiFi-ühendus on saadaval avalikes kohtades ja on tasuta.
Tasuta! WiFi-ühendus on saadaval hotellitubades ja on tasuta.
Parkimine
Tasuta! Tasuta privaatne parkimine on võimalik kohapeal (eelnev broneerimine ei ole vajalik).
Teenused
Ööpäevaringne vastuvõtt, Kiire sisse-/väljaregistreerimine, Pagasihoid, Toateenindus, Koosolekuruum/banketisaal, Ärikeskus, Lapsehoidmisteenus, Pesumaja, Keemiline puhastus, Ilusalong, VIP-toad, Triikimisteenus, Valuutavahetus, Suveniiri-/kingitustepood, Kingapuhastus, Turismiinfopunkt , Faks/Paljundusmasin, Concierge-teenus, Transporditeenus (lisatasu eest), Lennujaamatransport (lisatasu eest)
Üldine
Toad mittesuitsetajatele, Toad/vahendid erivajadustega külalistele, Peretoad, Lift, Seif, Helikindlad toad, Hotellis asuvad poed, Konditsioneer, Suitsetamiseks ettenähtud kohad
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Auris Plaza Hotel 5* See hotell asub Al Barsha südames, kaubanduskeskusest Mall of the Emirates vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Hotellil on välibassein ja jõusaal. Kõikides tubades ja avalikes kohtades on tasuta WiFi-ühendus.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,