Atlantis The Palm 4

Suurejooneline ja luksuslik hotell asub inimkäte poolt rajatud tehissaarel The Palm. Hotelli territooriumil suur veepark Aquaventure ja akvaarium Lost Chambers, mis on hotelli külalistele tasuta.

Koduleht: http://www.atlantisthepalm.comKuurort: Palm Jumeirah, DubaiKeskus: 27 kmRand: rannas Hotell: Suurejooneline ja luksuslik, ida- ja läänetornist koosnev hotell. 12 restorani, 4 baari, konverentsisaalid, tasuta wifi tubades ja osades üldruumides. Hotelli territooriumil suur veepark Aquaventure ja akvaarium Lost Chambers, mis on hotelli külalistele tasuta. Kaunis valge liivaga rand, 2 soojendusega basseini, päikeseterrass, lamamistoolid ja päikesevarjud. Tasuta basseinirätikud. Delfin Bay delfinaariumis saab vaadata delfiinide šõud ning lisatasu eest ka delfiinidega ujuda. Jõusaal, heatasemeline spaa. Mitmed Dubai kesklinna ostukeskused korraldavad hotelli elanikele tasuta transfeere hotellist ostukeskusesse. Hotelli läheduses on veel mõningaid ehitustöid. Hotelli saabudes nõutakse krediitkaardigarantiid või sularahadeposiitti 7000 AED/ööpäev tagatiseks hotellis kasutatavate teenuste eest. Hotellist lahkudes, juhul kui te ei ole lisateenuseid kasutanud, tagastatakse deposiit. Toitlustamine: Hommikusöök. Lisatasu eest õhtusöögid. Toad: Hotellis 1539 luksuslikku tuba ja sviiti. Standardtoad asuvad 2.-6. korrusel. Lisatasu eest tuba 7.-10.korrusel, luksuslik Club tuba ja merevaade. Tubades sat-tv, minibaar, veekeetja, föön, triikimisvahendid. Põrandal vaipkate. Rõdu on väike nn prantsuse rõdu. Osadesse tubadesse mahub 1 lisavoodi, osades tubades on 2 laia voodit, kuhu saab majutada pere 2 täiskasvanut ja 2 alla 12-a last. Lastele ei paigaldata lisavoodeid. Hind: al. 2650 EUR/reisija Suurejooneline ja luksuslik hotell asub inimkäte poolt rajatud tehissaarel The Palm. Hotelli territooriumil suur veepark Aquaventure ja akvaarium Lost Chambers, mis on hotelli külalistele tasuta. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Atlantis The Palm 4
Suurejooneline ja luksuslik hotell asub inimkäte poolt rajatud tehissaarel The Palm. Hotelli territooriumil suur veepark Aquaventure ja akvaarium Lost Chambers, mis on hotelli külalistele tasuta.
Atlantis The Palm 4
Koduleht: http://www.atlantisthepalm.com
Kuurort: Palm Jumeirah, Dubai
Keskus: 27 km
Rand: rannas

Hotell: Suurejooneline ja luksuslik, ida- ja läänetornist koosnev hotell. 12 restorani, 4 baari, konverentsisaalid, tasuta wifi tubades ja osades üldruumides. 
Hotelli territooriumil suur veepark Aquaventure ja akvaarium Lost Chambers, mis on hotelli külalistele tasuta. 
Kaunis valge liivaga rand, 2 soojendusega basseini, päikeseterrass, lamamistoolid ja päikesevarjud. Tasuta basseinirätikud. 
Delfin Bay delfinaariumis saab vaadata delfiinide šõud ning lisatasu eest ka delfiinidega ujuda. Jõusaal, heatasemeline spaa. Mitmed Dubai kesklinna ostukeskused korraldavad hotelli elanikele tasuta transfeere hotellist ostukeskusesse. Hotelli läheduses on veel mõningaid ehitustöid. Hotelli saabudes nõutakse krediitkaardigarantiid või sularahadeposiitti 7000 AED/ööpäev tagatiseks hotellis kasutatavate teenuste eest. Hotellist lahkudes, juhul kui te ei ole lisateenuseid kasutanud, tagastatakse deposiit.

Toitlustamine: Hommikusöök. Lisatasu eest õhtusöögid.

Toad: Hotellis 1539 luksuslikku tuba ja sviiti. Standardtoad asuvad 2.-6. korrusel. Lisatasu eest tuba 7.-10.korrusel, luksuslik Club tuba ja merevaade. Tubades sat-tv, minibaar, veekeetja, föön, triikimisvahendid. Põrandal vaipkate. Rõdu on väike nn prantsuse rõdu. Osadesse tubadesse mahub 1 lisavoodi, osades tubades on 2 laia voodit, kuhu saab majutada pere 2 täiskasvanut ja 2 alla 12-a last. Lastele ei paigaldata lisavoodeid.

Hind: al. 2650 EUR/reisija

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Atlantis The Palm 4 Suurejooneline ja luksuslik hotell asub inimkäte poolt rajatud tehissaarel The Palm. Hotelli territooriumil suur veepark Aquaventure ja akvaarium Lost Chambers, mis on hotelli külalistele tasuta.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,