Ascot Apartments 2+

Hotell asub Bur-Dubai linnaosa keskuse lähedal, Dubai üks suuremaid ostukeskusi Burjuman on u 1 km kaugusel.

Koduleht: http://ascothotelsdubai.com/AscotHotelApartmentDubai.htmKuurort: DubaiKeskus: 1 kmRand: 6 km Asukoht: Hotell asub Bur-Dubai linnaosa keskuse lähedal, Dubai üks suuremaid ostukeskusi Burjuman on u 1 km kaugusel.Hotell: Hotell ehitati 2007.a., 9 korrust, lift. Hotellis on 24t avatud vastuvõtt,  rahavahetus, 1 restoran, 1 täiskasvanute bassein (katusel), väike jõusaal. Wifi lisatasu eest.Toitlustamine: Söökideta;  hommikusöök lisatasu eest. Toad:  60 apartementi (1 ja 2-magamistoaga). Apartementides kööginurk (külmik, elektripliit, mikolaineahi, veekeetja, röster, pesumasin), vannituba (wc, dush või vann), kliimaseade, TV, seif (lisatasu). 1-mag.toaga apartementi mahub 3 täiskasvanut ja 1 laps; 2-mag.toaga apartementi mahub 5 täiskasvanut ja 1 laps. Lisavoodina on kasutusel elutoa lahtikäiv diivan.Hind: al. 1120 EUR reisija kohta Hind.sisaldab*Lend Tallinn-Helsinki-Dubai-Helsinki-Tallinn*Lennujaamamaksud*Transfeerid lennujaamast hotelli*Majutus ja söögid vastavalt tellimusele*Aurinkomatkate soome keelse esindaja teenusedLisatasu eest:*viisa 65 eurot*privaattransfeer Dubai lennujaam - hotell - lennujaam*Reisikindlustus Hotell asub Bur-Dubai linnaosa keskuse lähedal, Dubai üks suuremaid ostukeskusi Burjuman on u 1 km kaugusel. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Ascot Apartments 2+
Hotell asub Bur-Dubai linnaosa keskuse lähedal, Dubai üks suuremaid ostukeskusi Burjuman on u 1 km kaugusel.
Ascot Apartments 2+
Koduleht: http://ascothotelsdubai.com/AscotHotelApartmentDubai.htm
Kuurort: Dubai
Keskus: 1 km
Rand: 6 km

Asukoht: Hotell asub Bur-Dubai linnaosa keskuse lähedal, Dubai üks suuremaid ostukeskusi Burjuman on u 1 km kaugusel.

Hotell: Hotell ehitati 2007.a., 9 korrust, lift. Hotellis on 24t avatud vastuvõtt,  rahavahetus, 1 restoran, 1 täiskasvanute bassein (katusel), väike jõusaal. Wifi lisatasu eest.

Toitlustamine: Söökideta;  hommikusöök lisatasu eest.

Toad:  60 apartementi (1 ja 2-magamistoaga). Apartementides kööginurk (külmik, elektripliit, mikolaineahi, veekeetja, röster, pesumasin), vannituba (wc, dush või vann), kliimaseade, TV, seif (lisatasu).
1-mag.toaga apartementi mahub 3 täiskasvanut ja 1 laps;
2-mag.toaga apartementi mahub 5 täiskasvanut ja 1 laps.
Lisavoodina on kasutusel elutoa lahtikäiv diivan.

Hind: al. 1120 EUR reisija kohta

 

Hind.sisaldab

*Lend Tallinn-Helsinki-Dubai-Helsinki-Tallinn

*Lennujaamamaksud
*Transfeerid lennujaamast hotelli
*Majutus ja söögid vastavalt tellimusele
*Aurinkomatkate soome keelse esindaja teenused


Lisatasu eest:
*viisa 65 eurot
*privaattransfeer Dubai lennujaam - hotell - lennujaam
*Reisikindlustus
Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Ascot Apartments 2+ Hotell asub Bur-Dubai linnaosa keskuse lähedal, Dubai üks suuremaid ostukeskusi Burjuman on u 1 km kaugusel.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,