Ares Hotel Alanya 4

Tagasihoidlik linnahotell mererannas, 138 km kaugusel Antalya rahvusvahelisest lennujaamast, 8 km kaugusel Alanya keskusest ja 1 km kaugusel Mahmutlari keskusest. Rand on teisel pool teed.

Koduleht: http://www.aresotel.comAsukoht ja üldiseloomustus: Tagasihoidlik hotell, mis sobib vähenõudlikule kliendile, kes majutusele suurt tähelepanu ei omista. Kiviklibune rand on teisel pool teed (ühendus tunneli kaudu). Hotell on ehitatud 2002. aastal, viimati renoveeritud 2007.aastal. Pindala 3450 m2. Rand ja basseinid: Hotelli rand on 50 m kaugusel, teisel pool teed, sinna pääseb läbi tunneli. Rand on liivane ja kiviklibune, merepõhi on kivine. Ujuda on mugavam ujumissussidega. Rannas on päikesevarjud ja lamamistoolid tasuta, madratsid – lisatasu eest. Basseini ääres on ka madratsid tasuta. Rannarätikuid ei ole. Välibassein.Restoranid ja baarid:Restoran sisesaali ja avara välisterrassiga ning 6 baari (sealhulgas rannabaar ja basseinibaar). Hotell koosneb ühest 5-korruselisest hoonest (50% tubadest on osalise merevaatega). Tube on kokku 106, sealhulgas▪ 39 standardtuba - pindala 18 m2, tuppa mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps▪ 46 kolme voodiga tuba, kuhu mahub 3 täiskasvanut▪ 16 nurgatuba▪ 4 kahetoalist sviiti (elutuba, magamistuba uksega, vannituba, maksimaalselt 3+2 inimest, 40 m2).Tubades on: Vann ▪ föön ▪ individuaalne kliimaseade ▪ TV (2 kanalit vene keeles) ▪ telefon ▪ minibaar (tasuline) ▪ seif  (tasuline) ▪ rõduPõrandatel keraamiline plaat. Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus 2 korda nädalas.Teenused:Arsti kabinet (vastuvõtt 2 tundi päevas) ▪ juuksur ▪ kauplus ▪ pesula ▪ keemiline puhastus ▪ valuutavahetus ▪ autorentLastele: Lastebassein ▪ mänguväljak ▪ miniklubi (3-14-aastastele lastele) Meelelahutus ja sport: Tasuta:Türgi saun ▪ saun ▪ jõusaal ▪ aeroobika ▪ vesivõimlemine ▪ rannavõrkpall ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ show-programmid ▪ TV-salongTasuline:Massaa¾ ▪ piljard ▪ disko ▪ veespordialad Tagasihoidlik linnahotell mererannas, 138 km kaugusel Antalya rahvusvahelisest lennujaamast, 8 km kaugusel Alanya keskusest ja 1 km kaugusel Mahmutlari keskusest. Rand on teisel pool teed. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Ares Hotel Alanya 4
Tagasihoidlik linnahotell mererannas, 138 km kaugusel Antalya rahvusvahelisest lennujaamast, 8 km kaugusel Alanya keskusest ja 1 km kaugusel Mahmutlari keskusest. Rand on teisel pool teed.
Ares Hotel Alanya 4
Ares Hotel Alanya 4

Kodulehthttp://www.aresotel.com


Asukoht ja üldiseloomustus: 
Tagasihoidlik hotell, mis sobib vähenõudlikule kliendile, kes majutusele suurt tähelepanu ei omista. Kiviklibune rand on teisel pool teed (ühendus tunneli kaudu). Hotell on ehitatud 2002. aastal, viimati renoveeritud 2007.aastal. Pindala 3450 m2.

 
Rand ja basseinid: 

Hotelli rand on 50 m kaugusel, teisel pool teed, sinna pääseb läbi tunneli. Rand on liivane ja kiviklibune, merepõhi on kivine. Ujuda on mugavam ujumissussidega. Rannas on päikesevarjud ja lamamistoolid tasuta, madratsid – lisatasu eest. Basseini ääres on ka madratsid tasuta. Rannarätikuid ei ole. 

Välibassein.


Restoranid ja baarid:
Restoran sisesaali ja avara välisterrassiga ning 6 baari (sealhulgas rannabaar ja basseinibaar). 

Hotell koosneb ühest 5-korruselisest hoonest (50% tubadest on osalise merevaatega). Tube on kokku 106, sealhulgas

▪ 39 standardtuba - pindala 18 m2, tuppa mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps

▪ 46 kolme voodiga tuba, kuhu mahub 3 täiskasvanut

▪ 16 nurgatuba

▪ 4 kahetoalist sviiti (elutuba, magamistuba uksega, vannituba, maksimaalselt 3+2 inimest, 40 m2).


Tubades on:

 Vann ▪ föön ▪ individuaalne kliimaseade ▪ TV (2 kanalit vene keeles) ▪ telefon ▪ minibaar (tasuline) ▪ seif  (tasuline) ▪ rõdu

Põrandatel keraamiline plaat. Tube koristatakse iga päev, voodipesu vahetus 2 korda nädalas.


Teenused:
Arsti kabinet (vastuvõtt 2 tundi päevas) ▪ juuksur ▪ kauplus ▪ pesula ▪ keemiline puhastus ▪ valuutavahetus ▪ autorent


Lastele
Lastebassein ▪ mänguväljak ▪ miniklubi (3-14-aastastele lastele) 


Meelelahutus ja sport:

 
Tasuta:
Türgi saun ▪ saun ▪ jõusaal ▪ aeroobika ▪ vesivõimlemine ▪ rannavõrkpall ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ show-programmid ▪ TV-salong
Tasuline:
Massaa¾ ▪ piljard ▪ disko ▪ veespordialad

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Ares Hotel Alanya 4 Tagasihoidlik linnahotell mererannas, 138 km kaugusel Antalya rahvusvahelisest lennujaamast, 8 km kaugusel Alanya keskusest ja 1 km kaugusel Mahmutlari keskusest. Rand on teisel pool teed.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,