Antique Roman Palace 4

Oma kategooria kohta ehk tagasihoidlik, aga sümpaatne ja meeldiv omapärase uusklassitsistliku arhitektuuriga hotell. Territoorium on teiste majade vahel, kitsas ja pikliku kujuga.

Koduleht: www.antiqueromanpalace.comAsukoht ja üldiseloomustus:Meeldiv väikese territooriumiga linnahotell 122 km kaugusel Antalya lennujaamast ja 2 km kaugusel Alanya keskusest. Hotelli lähedal on Obakoy linnaosa keskus arvukate kaupluste, baaride ja restoranidega. Ehitatud 1989. aastal, viimati osaliselt renoveeritud 2010. aastal, pindala 3217 m2.Rand ja basseinid:Oma liiva ja kiviklibune rand, mis asub hotelli vastas, teisel pool teed. Rannabaar on tasuline, rannarätikuid ei ole. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta nii rannas kui ka basseini ääres.Välibassein ▪ väike veeliumägi (töötab teatud kellaaegadel)Restoranid ja toitlustamine: Kõik hinnas (AI)Restoran ilusa katuseterrassiga, kust avaneb fantastiline vaade merele ja Alanya kindlusele ▪ baarMajutus:Hotell koosneb kahest hoonest: 5- ja 6-korruseline. Tube on kokku 110. Standardtuppa mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps, pindala on 20-22 m2. Olemas tuba puuetega inimestele.Tubades on: Vann/dušš ▪ föön ▪ individuaalne konditsioneer (14 tundi päevas) ▪ televiisor  ▪ telefon  ▪ seif (tasuline, kas toas või vastuvõtus) ▪ minibaar (tühi) ▪ rõduPõrandad vaipkattega. Tube koristatakse iga päev. voodipesu vahetus 3 korda nädalas.Teenused: Arst väljakutsel ▪ juuksur ▪ pesula ▪ keemiline puhastus ▪ kauplus ▪ konverentsisaal (kuni 100 inimesele)Lastele: Lastebassein ▪ mänguväljak ▪ miniklubi (4-12-aastastele, kõrghooajal)Meelelahutus ja sport:Tasuta teenused:Jõusaal ▪ aeroobika ▪ rannavõrkpall ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ minigolf ▪ meelelahutus (kõrghooajal) ▪ WiFi (fuajees ja basseini ääres)Tasulised teenused:Türgi saun ▪ saun ▪ massaa¾ ▪ veespordialad Oma kategooria kohta ehk tagasihoidlik, aga sümpaatne ja meeldiv omapärase uusklassitsistliku arhitektuuriga hotell. Territoorium on teiste majade vahel, kitsas ja pikliku kujuga. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Antique Roman Palace 4
Oma kategooria kohta ehk tagasihoidlik, aga sümpaatne ja meeldiv omapärase uusklassitsistliku arhitektuuriga hotell. Territoorium on teiste majade vahel, kitsas ja pikliku kujuga.
Antique Roman Palace 4
Antique Roman Palace 4

Kodulehtwww.antiqueromanpalace.com


Asukoht ja üldiseloomustus:
Meeldiv väikese territooriumiga linnahotell 122 km kaugusel Antalya lennujaamast ja 2 km kaugusel Alanya keskusest. Hotelli lähedal on Obakoy linnaosa keskus arvukate kaupluste, baaride ja restoranidega. Ehitatud 1989. aastal, viimati osaliselt renoveeritud 2010. aastal, pindala 3217 m2.


Rand ja basseinid:
Oma liiva ja kiviklibune rand, mis asub hotelli vastas, teisel pool teed. Rannabaar on tasuline, rannarätikuid ei ole. Päikesevarjud, lamamistoolid ja madratsid on tasuta nii rannas kui ka basseini ääres.

Välibassein ▪ väike veeliumägi (töötab teatud kellaaegadel)


Restoranid ja toitlustamine: 

Kõik hinnas (AI)

Restoran ilusa katuseterrassiga, kust avaneb fantastiline vaade merele ja Alanya kindlusele ▪ baar


Majutus:
Hotell koosneb kahest hoonest: 5- ja 6-korruseline. Tube on kokku 110. Standardtuppa mahub 2 täiskasvanut ja 1 laps, pindala on 20-22 m2. Olemas tuba puuetega inimestele.


Tubades on: 
Vann/dušš ▪ föön ▪ individuaalne konditsioneer (14 tundi päevas) ▪ televiisor  ▪ telefon  ▪ seif (tasuline, kas toas või vastuvõtus) ▪ minibaar (tühi) ▪ rõdu

Põrandad vaipkattega. Tube koristatakse iga päev. voodipesu vahetus 3 korda nädalas.


Teenused
Arst väljakutsel ▪ juuksur ▪ pesula ▪ keemiline puhastus ▪ kauplus ▪ konverentsisaal (kuni 100 inimesele)


Lastele
Lastebassein ▪ mänguväljak ▪ miniklubi (4-12-aastastele, kõrghooajal)


Meelelahutus ja sport:


Tasuta teenused:
Jõusaal ▪ aeroobika ▪ rannavõrkpall ▪ lauatennis ▪ noolemäng ▪ minigolf ▪ meelelahutus (kõrghooajal) ▪ WiFi (fuajees ja basseini ääres)


Tasulised teenused:
Türgi saun ▪ saun ▪ massaa¾ ▪ veespordialad

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Antique Roman Palace 4 Oma kategooria kohta ehk tagasihoidlik, aga sümpaatne ja meeldiv omapärase uusklassitsistliku arhitektuuriga hotell. Territoorium on teiste majade vahel, kitsas ja pikliku kujuga.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,