Annabella Beach & Garden 3

Tagasihoidlik, aga sümpaatne ja kiidetud teenindusega hotell 1, 5 km kaugusel Avsallarist, mere rannas.

Koduleht: www.annabellahotels.com Asukoht ja üldiseloomustus:Hotell on ehitatud 1993. aastal, viimati osaliselt renoveeritud 2006. Üldpindala 10 000 m². Koosneb 3-korruselisest peahoonest Annabella Beach ja 6-korruselisest lisahoonest Annabella Garden.  Annabella Beach asub mere ääres ja Annabella Garden 120 m kaugusel merest, teisel pool teed, läbi tunneli.Antalya lennujaam: 90 kmAntalya: 100 kmAlanya: 22 km Rand ja basseinid:Oma liiva-kiviklibune rand. Päikesevarjud ja lamamistoolid tasuta nii rannas kui ka basseini ääres. Madratsid on tasulised. Rannarätikuid ei ole. Kõrghooajal tasuta rannabaar.VälibasseinRestoranid ja toitlustamine:Kõik hinnas: hommiku-, lõuna- ja õhtusöök ▪ pärastlõunane tee ja kook ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid kuni keskööni.Restoran ▪ baarMajutus:Kokku on 110 tuba: 26 tuba Annabella Beach'is ja 84 tuba Annabella Garden'is building.Standardtuba - mahub 3 inimest, 16 m² (mõlemas hoones)Annabella Beach korpuses on kõik toad merevaategaTubades on:Dušš ▪ föön ▪ individuaalne konditsioneer ▪ televiisor ▪ telefon ▪ seif (vastuvõtus, tasuline) ▪ rõduPõrandal vaipkate (Annabella Beach), või plaat (Annabella Garden)Tube koristatakse ja käterätte vahetatakse iga päev, voodipesu vahetus 2 korda nädalas. Тeenused:Arst väljakutsel ▪ pesula ▪ autorent ▪ fotopoodLastele:Lastebassein ▪ miniklubi (4-12-aastastele, kõrghooajal)Meelelahutus ja sport:Tasuta teenused: Türgi saun (Annabella Beach) ▪ saun (Annabella Beach) ▪ jõusaal (Annabella Beach) ▪ rannavõrkpall ▪ noolemäng ▪ lauatennissünteetilise kattega tenniseväljak (Annabella Garden) ▪ meelelahutus (kõrghooajal)Tasulised teenused:Massaa¾ ▪ piljard (Annabella Beach) ▪ tennisevarustuse rent ▪ tenniseväljakute valgustus ▪ veespordialad  Tagasihoidlik, aga sümpaatne ja kiidetud teenindusega hotell 1, 5 km kaugusel Avsallarist, mere rannas. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Annabella Beach & Garden 3
Tagasihoidlik, aga sümpaatne ja kiidetud teenindusega hotell 1, 5 km kaugusel Avsallarist, mere rannas.
Annabella Beach & Garden 3
Annabella Beach & Garden 3

Kodulehtwww.annabellahotels.com 

Asukoht ja üldiseloomustus:
Hotell on ehitatud 1993. aastal, viimati osaliselt renoveeritud 2006. Üldpindala 10 000 m². Koosneb 3-korruselisest peahoonest Annabella Beach ja 6-korruselisest lisahoonest Annabella Garden.  Annabella Beach asub mere ääres ja Annabella Garden 120 m kaugusel merest, teisel pool teed, läbi tunneli.

Antalya lennujaam: 90 km
Antalya: 100 km
Alanya: 22 km 


Rand ja basseinid:
Oma liiva-kiviklibune rand. Päikesevarjud ja lamamistoolid tasuta nii rannas kui ka basseini ääres. Madratsid on tasulised. Rannarätikuid ei ole. Kõrghooajal tasuta rannabaar.

Välibassein

Restoranid ja toitlustamine:


Kõik hinnas: hommiku-, lõuna- ja õhtusöök ▪ pärastlõunane tee ja kook ▪ kohalikud karastus- ja alkohoolsed joogid kuni keskööni.


Restoran ▪ baar

Majutus:
Kokku on 110 tuba: 26 tuba Annabella Beach'is ja 84 tuba Annabella Garden'is building.

Standardtuba - mahub 3 inimest, 16 m² (mõlemas hoones)
Annabella Beach korpuses on kõik toad merevaatega


Tubades on:
Dušš ▪ föön ▪ individuaalne konditsioneer ▪ televiisor ▪ telefon ▪ seif (vastuvõtus, tasuline) ▪ rõdu
Põrandal vaipkate (Annabella Beach), või plaat (Annabella Garden)

Tube koristatakse ja käterätte vahetatakse iga päev, voodipesu vahetus 2 korda nädalas.

 

Тeenused:

Arst väljakutsel ▪ pesula ▪ autorent ▪ fotopood

Lastele:
Lastebassein ▪ miniklubi (4-12-aastastele, kõrghooajal)

Meelelahutus ja sport:

Tasuta teenused: 
Türgi saun (Annabella Beach) ▪ saun (Annabella Beach) ▪ jõusaal (Annabella Beach) ▪ rannavõrkpall ▪ noolemäng ▪ lauatennis
sünteetilise kattega tenniseväljak (Annabella Garden) ▪ meelelahutus (kõrghooajal)


Tasulised teenused:
Massaa¾ ▪ piljard (Annabella Beach) ▪ tennisevarustuse rent ▪ tenniseväljakute valgustus ▪ veespordialad 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Annabella Beach & Garden 3 Tagasihoidlik, aga sümpaatne ja kiidetud teenindusega hotell 1, 5 km kaugusel Avsallarist, mere rannas.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,