Alerya hotell 3

Väike linnahotell Kemeri linnas, ca. 400m mererannast. Renoveeritud 2014.a.

Kuurort: Kemer Asukoht ja üldiseloomustus: Hotell asub 55 km kaugusel Antalya lennujaamast, 500 m Kemeri keskusest ja 400 m kaugusel oma rannast. Hotell on avatud 2000 aastal ja viimati renoveeritud 2014 aastal. Territoorium 1235 m². Hotell sobib noortele. Rand ja bassenid: Liivarand asub 400 m kaugusel hotellist. Veemõnude nautimiseks on välibassein ja lastebassein. Basseini ääres: päikesevarjud, lamamistoolid, madratsid on tasuta. Rannas: päikesevarjud, lamamistoolid, madratsid on lisatasu eest. Restoranid ja toitlustamine: Hommiku-, lõuna- ja õhtusööki pakutakse pearestoranis bufeelauas (rootsi laud). Lisaks avatud 1 baar.  Kõik hinnas (ALL – all inclusive) Majutus: Hotell koosneb kahest 3-korruselisest hoonest. Kokku on 54 tuba: •  standardtuba (22 m2, mahub kuni 3 inimest) Toas: kliimaseade, televiisor, telefon, vann/dušš, föön, rõdu, šeif, minibaar Teenused: autorent, Wi-Fi Lastele: Lastele on välibassein, beebivoodi. Meelelahutus ja sport: saun, türgi saun,  massaa¾, lauatennis,  motoriseeritud veespordialad rannas  Väike linnahotell Kemeri linnas, ca. 400m mererannast. Renoveeritud 2014.a. Visuaalselt viimistletud ja läbimõeldud laotusega kodulehekülgede tegemine annab hea hoo turundusele, vaata kuidas kodulehekülgede valmistamine aitab teha selliselt uuemaks, et veebilehekülje tegemine ja kodulehtede valmistamine toob uusi kliente. Hea kodulehe disain jätab esindusliku mulje ning on käepärane kasutada veebilehtede disain kutsub sisu lugema ja tekitab meeldejäävaid assotsiatsioone kodulehe tegemine professionaalsetelt tegijatelt hinnatud kodulehtede tegemine pühendunud kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Alerya hotell 3
Väike linnahotell Kemeri linnas, ca. 400m mererannast. Renoveeritud 2014.a.
Alerya hotell 3
Alerya hotell 3Kuurort: Kemer

 

Asukoht ja üldiseloomustus:
Hotell asub 55 km kaugusel Antalya lennujaamast, 500 m Kemeri keskusest ja 400 m kaugusel oma rannast. Hotell on avatud 2000 aastal ja viimati renoveeritud 2014 aastal. Territoorium 1235 m². Hotell sobib noortele.

Rand ja bassenid:
Liivarand asub 400 m kaugusel hotellist. Veemõnude nautimiseks on välibassein ja lastebassein. Basseini ääres: päikesevarjud, lamamistoolid, madratsid on tasuta. Rannas: päikesevarjud, lamamistoolid, madratsid on lisatasu eest.

Restoranid ja toitlustamine:
Hommiku-, lõuna- ja õhtusööki pakutakse pearestoranis bufeelauas (rootsi laud). Lisaks avatud 1 baar. 
Kõik hinnas (ALL – all inclusive)

Majutus:
Hotell koosneb kahest 3-korruselisest hoonest. Kokku on 54 tuba:
•  standardtuba (22 m2, mahub kuni 3 inimest)

Toas:
kliimaseade, televiisor, telefon, vann/dušš, föön, rõdu, šeif, minibaar

Teenused:
autorent, Wi-Fi

Lastele:
Lastele on välibassein, beebivoodi.

Meelelahutus ja sport:
saun, türgi saun,  massaa¾, lauatennis,  motoriseeritud veespordialad rannas 

Nimi:*
Telefon:
E-mail:*
Küsimus või lisainfo soov selle reisi kohta:*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:
Alerya hotell 3 Väike linnahotell Kemeri linnas, ca. 400m mererannast. Renoveeritud 2014.a.
est   rus  
Arete Travel OÜ, Kuusekännu tee 1 Muuga küla, Viimsi vald, Harjumaa 74004, tel (+372) 5210831,